Marki » C » orientalno - fougere « Grupy

Charriol Men Charriol dla mężczyzn

Charriol Men Charriol dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 5

wodny
Charriol Men Charriol dla mężczyzn Zdjęcia Charriol Men Charriol dla mężczyzn Zdjęcia

Charriol Men marki Charriol to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Charriol Men został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, lawenda, piżmo, zielone liście, gruszka, liść fiołka, aksamitka, cedr, róża i cytryna.

Ambra Lawenda Piżmo Zielone liście Gruszka Liść fiołka Aksamitka Cedr Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charriol Men by Charriol.

Polo Black
CK Free

Charriol Men Recenzje Perfum

marcinbaliszewski
marcinbaliszewski

Zastrzyk szczęścia w perfumach. Otwiera się trochę przykurzoną lawendą, do której szybko dołącza gruszka. Pamiętacie napój gazowany Lift, który był dosyć popularny w pierwszym dziesięcioleciu XXI wieku? Miał smak jabłek i gruszek i był bombą cukrową, którą wszyscy pili w lato. Takie właśnie jest dla mnie otwarcie tego zapachu - słodkie, bardzo wesołe i takie trochę infantylne. Po chwili do naszej słodkiej gruszki dołączają kwiaty i liście, które sprawiają, że owoc staję się bardziej wytrawny.W takiej formie będzie on trwał już do końca, nie zmieniając się (czasem jeszcze da się wyczuć trochę drewna i piżma, które wibrują gdzieś pod koniec trwania zapachu). Flakon, który jest połączeniem form antycznych, matowego szkła i minimalistycznego "szkieletu" zatyczki, daję nam wrażenie, że będziemy obcować z jakimś zapachem pełnym niuansów, zaskoczeń. Tymczasem otrzymujemy woń wesołą , pełną wigoru i jakiegoś takiego uśmiechu w stronę lat szczenięcych, kiedy piło się oranżady i chodziło się na szabry do okolicznych sadów. Trwałość do 6h przy bardzo łagodnej projekcji. Doskonały przy ostatnich podrygach słońca.

Charriol Men by Charriol 4.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Charriol Charriol Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Charriol Charriol Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charriol Men marki Charriol. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charriol Men marki Charriol reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Puma Flowing Man Christian Dior Eau Noire Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Police Wings Pour Homme David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Paul Smith Paul Smith London Men Bijan Bijan Men Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 D.S. & Durga $ Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux