Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Charriol Eau de Toilette Charriol dla kobiet

Charriol Eau de Toilette Charriol dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

tropikalny
Charriol Eau de Toilette Charriol dla kobiet Zdjęcia Charriol Eau de Toilette Charriol dla kobiet Zdjęcia Charriol Eau de Toilette Charriol dla kobiet Zdjęcia

Charriol Eau de Toilette marki Charriol to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Charriol Eau de Toilette został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są bergamotka, marakuja i karambola; nutami serca są frezja i jaśmin; nutami bazy są piżmo, wetyweria i drzewo tekowe.

Bergamotka Marakuja Karambola

Frezja Jaśmin

Piżmo Wetyweria Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charriol Eau de Toilette by Charriol.

Charriol Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Charriol Charriol Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Charriol Charriol Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charriol Eau de Toilette marki Charriol. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charriol Eau de Toilette marki Charriol reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Exte J`S Exte Woman Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Givenchy Hot Couture White Collection Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious GianMarco Venturi Girl Lulu Castagnette Je t`M :-) MDCI Parfums Peche Cardinal Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile O Boticario Femme.com Corine de Farme Ternata Esme Rene Midnight Wishes Victoria`s Secret Bombshell