Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Charriol Eau de Parfum Charriol dla kobiet

Charriol Eau de Parfum Charriol dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 2

Charriol Eau de Parfum Charriol dla kobiet Zdjęcia Charriol Eau de Parfum Charriol dla kobiet Zdjęcia Charriol Eau de Parfum Charriol dla kobiet Zdjęcia

Charriol Eau de Parfum marki Charriol to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Charriol Eau de Parfum został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guillaume Flavigny. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat wanilii, kwiat pomarańczy, jagody jałowca, fasolka tonka, ambra, paczula, mango, nuty drzewne, kadzidło i plumeria.

Kwiat wanilii Kwiat pomarańczy Jagody jałowca Fasolka tonka Ambra Paczula Mango Nuty drzewne Kadzidło Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Charriol Eau de Parfum by Charriol.

Charriol Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Charriol Charriol Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Charriol Charriol Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Charriol Eau de Parfum marki Charriol. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Charriol Eau de Parfum marki Charriol reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Estée Lauder Intuition for Men Byblos Blu Men Cool Reminiscence 2000 Ans d'Amour Benetton Colors de Benetton Men Adidas Adidas Victory League Orlane Be 21 Liz Claiborne Spark for Men Hors La Monde Shiloh Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Manuel Canovas Ballade Verte Reminiscence Noir Atelier Cologne Bois Blonds