Marki » C » kwiatowe « Grupy

Enjoli Charles of the Ritz dla kobiet

Enjoli Charles of the Ritz dla kobiet

aldehydowy
Enjoli Charles of the Ritz dla kobiet Filmy Enjoli Charles of the Ritz dla kobiet Filmy

Enjoli marki Charles of the Ritz to kwiatowe perfumy dla kobiet. Enjoli został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są aldehydy, nuty zielone, brzoskwinia, hiacynt i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), tuberoza, orchidea, korzeń irysa, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia, mech dębowy i cedr.

Aldehydy Nuty zielone Brzoskwinia Hiacynt Bergamotka

Goździk (roślina) Tuberoza Orchidea Korzeń irysa Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enjoli by Charles of the Ritz.

Enjoli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Charles of the Ritz Enjoli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Charles of the Ritz Enjoli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enjoli marki Charles of the Ritz. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enjoli marki Charles of the Ritz reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Balenciaga Michelle Annick Goutal Passion Christian Dior Lily Coty Sand & Sable Reminiscence Etoile de Rem Crabtree & Evelyn Summer Hill Renee Tuberose biehl parfumkunstwerke al01 Caron Rose Marc Jacobs Daisy Garland Skeem Sweet Pea and Vanilla Jeanne Arthes Cassandra Bleu