Marki » C » kwiatowe « Grupy

Votre Charles Jourdan dla kobiet

Votre Charles Jourdan dla kobiet

Votre Charles Jourdan dla kobiet Zdjęcia

Votre marki Charles Jourdan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Votre został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Louis Sieuzac. Nutami głowy są aldehydy, przyprawy, mandarynka, liść czarnej porzeczki, galbanum i hiacynt; nutami serca są Śliwka, aksamitka, jaśmin, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, malina i cedr.

Aldehydy Przyprawy Mandarynka Liść czarnej porzeczki Galbanum Hiacynt

Śliwka Aksamitka Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Malina Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Votre by Charles Jourdan.

Votre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Charles Jourdan Votre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Charles Jourdan Votre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Votre marki Charles Jourdan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Votre marki Charles Jourdan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Chopard Happy Spirit Perry Ellis 360° Red Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Gloria Vanderbilt Reverie Pure Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Guerlain Aqua Allegoria Flora Nymphea Yves Rocher Pur Desir de Rose Guerlain Idylle Eau de toilette