Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Un Homme Charles Jourdan dla mężczyzn

Un Homme Charles Jourdan dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Un Homme Charles Jourdan dla mężczyzn Zdjęcia

Un Homme marki Charles Jourdan to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Un Homme został wydany w 1980 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francoise Caron. Nutami głowy są lawenda, estragon, anyż, bergamotka, majeranek i cytryna; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), paczula, jaśmin, cedr i geranium; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo i mech dębowy.

Lawenda Estragon Anyż Bergamotka Majeranek Cytryna

Cyklamen Goździk (roślina) Paczula Jaśmin Cedr Geranium

Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Homme by Charles Jourdan.

Un Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Charles Jourdan Un Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Charles Jourdan Un Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Homme marki Charles Jourdan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Homme marki Charles Jourdan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Les d'Ete 2005 Estée Lauder Lauder for Men Roberto Cavalli Just Cavalli Him Bill Blass Amazing for Men Maurer & Wirtz Tabac Calvin Klein Eternity Summer for Men 2008 L`Erbolario Felci Woods of Windsor Lavender Marc Ecko Ecko by Marc Ecko April Aromatics Crown Chakra Oil Renato Balestra Via Sistina 67 Homme Galimard Monsieur Galimard