Marki » C » kwiatowe « Grupy

Inspiration Charles Jourdan dla kobiet

Inspiration Charles Jourdan dla kobiet

Miałem: 1

Inspiration Charles Jourdan dla kobiet Zdjęcia

Inspiration marki Charles Jourdan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Inspiration został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Marie Santantoni. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, fiołek, jaśmin i róża.

Mandarynka Fiołek Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inspiration by Charles Jourdan.

Inspiration Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Charles Jourdan Inspiration, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Charles Jourdan Inspiration, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inspiration marki Charles Jourdan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inspiration marki Charles Jourdan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Christian Dior J`adore Le Jasmin Prada No4 Fleurs d'Oranger Britney Spears Curious Heart Acca Kappa Hibiscus Oscar de la Renta Oscar Sheer Freesia Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010 Revlon Fleurs de Jontue Rose De Mai Anucci Dalini La Bouquetiere Iris Du Ciel Romane Ever Classic Van Cleef & Arpels Un Air de First