Marki » C » kwiatowe « Grupy

Inspiration Charles Jourdan dla kobiet

Inspiration Charles Jourdan dla kobiet

Miałem: 1

Inspiration Charles Jourdan dla kobiet Zdjęcia

Inspiration marki Charles Jourdan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Inspiration został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Marie Santantoni. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, fiołek, jaśmin i róża.

Mandarynka Fiołek Jaśmin Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Inspiration by Charles Jourdan.

Inspiration Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Charles Jourdan Inspiration, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Charles Jourdan Inspiration, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Inspiration marki Charles Jourdan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Inspiration marki Charles Jourdan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenneth Cole Black HRH Princess Elizabeth E Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Prada No6 Tubereuse Adidas Energy Game Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Creed Les Floralies Ben Sherman Live Forever Guerlain Idylle Eau de toilette Jean Patou Divine Folie Novaya Zarya Landysh Galimard Brindille