Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Frangipane Chantecaille dla kobiet

Frangipane Chantecaille dla kobiet

żółtych kwiatów
Frangipane Chantecaille dla kobiet Zdjęcia Frangipane Chantecaille dla kobiet Zdjęcia Frangipane Chantecaille dla kobiet Zdjęcia

Frangipane marki Chantecaille to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Frangipane został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są hiacynt wodny, liść fiołka i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, kadzidło, ylang-ylang i plumeria; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Hiacynt wodny Liść fiołka Pomarańcza

Jaśmin Kadzidło Ylang-ylang Plumeria

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frangipane by Chantecaille.

Frangipane Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chantecaille Frangipane, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chantecaille Frangipane, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frangipane marki Chantecaille. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frangipane marki Chantecaille reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Britney Spears In Control Curious Giorgio Armani Armani Code Sheer Escentric Molecules Escentric 02 Caron Royal Bain de Caron Marc Jacobs Essence Molyneux Initiation Animale Animale Animale MDCI Parfums Promesse de l`Aube Ted Lapidus TL Pour Elle Oriflame Tsun Lai