Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass dla kobiet

Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass dla kobiet

Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass dla kobiet Zdjęcia Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass dla kobiet Zdjęcia Chantal Thomass Eau de Toilette Chantal Thomass dla kobiet Zdjęcia

Chantal Thomass Eau de Toilette marki Chantal Thomass to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Chantal Thomass Eau de Toilette został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut, czarna porzeczka i rabarbar; nutami serca są imbir i róża; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Grejpfrut Czarna porzeczka Rabarbar

Imbir Róża

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chantal Thomass Eau de Toilette by Chantal Thomass.

Chantal Thomass Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chantal Thomass Eau de Toilette marki Chantal Thomass. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chantal Thomass Eau de Toilette marki Chantal Thomass reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine Givenchy Lucky Charms Morgan Love Love de Toi Glossy Christian Lacroix Eau Florale Bleue Oriflame Pop Glam Glossy Pink Satellite Corrida Ulric de Varens Varens essentiel Muguet Secret Victoria`s Secret Pear Glace Acorelle Amande de Ble Kristel Saint Martin Orientalia Madonna Nudes 1979 Sensual Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust