Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ame Coquine Chantal Thomass dla kobiet

Ame Coquine Chantal Thomass dla kobiet

Ame Coquine Chantal Thomass dla kobiet Zdjęcia Ame Coquine Chantal Thomass dla kobiet Zdjęcia

Ame Coquine marki Chantal Thomass to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ame Coquine został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są cyklamen, liść czarnej porzeczki, tangeryna i czerwone jagody; nutami serca są piwonia, czarna porzeczka, frezja, heliotrop, lotos i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo i mech dębowy.

Cyklamen Liść czarnej porzeczki Tangeryna Czerwone jagody

Piwonia Czarna porzeczka Frezja Heliotrop Lotos Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ame Coquine by Chantal Thomass.

Ame Coquine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chantal Thomass Ame Coquine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chantal Thomass Ame Coquine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ame Coquine marki Chantal Thomass. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ame Coquine marki Chantal Thomass reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Exotic Benetton Cumbia Colors Woman Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Louis Feraud Feraud Sunshine Eau d`Ete Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 Fresh Sake Alain Delon Samourai Pinkberry Molinard Les Fruits: Peche De Vigne Chanel Chance Eau Tendre Next Just Pink Bloom Bath and Body Works Sweet Pea Forever Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne