Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Une Fleur de Chanel Chanel dla kobiet

Une Fleur de Chanel Chanel dla kobiet

Une Fleur de Chanel marki Chanel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Une Fleur de Chanel został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, nuty zielone i cytrusy.

Jaśmin Nuty zielone Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Fleur de Chanel by Chanel.

Une Fleur de Chanel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Une Fleur de Chanel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Une Fleur de Chanel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Fleur de Chanel marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Fleur de Chanel marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Jacomo Silences Alfred Sung Pure Azzaro Blue Charm Morgan My Morgan Guerlain Samsara Shine Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Annick Goutal Des Lys Avon In Bloom by Reese Witherspoon Vicky Tiel Originale D.S. & Durga Siberian Snow O Boticario Floratta Emerald