Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Une Fleur de Chanel Chanel dla kobiet

Une Fleur de Chanel Chanel dla kobiet

Une Fleur de Chanel marki Chanel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Une Fleur de Chanel został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, nuty zielone i cytrusy.

Jaśmin Nuty zielone Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Fleur de Chanel by Chanel.

Une Fleur de Chanel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Une Fleur de Chanel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Une Fleur de Chanel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Fleur de Chanel marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Fleur de Chanel marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Aqaba Aqaba Spring Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Victorio & Lucchino Agua de Rocio Jesus Del Pozo Esencia de Duende Jil Sander Style Pastels Tender Green Perfumer`s Workshop Samba True Blue Woman Avon Today Tomorrow Always Diamond D.S. & Durga Silent Grove D.S. & Durga Siberian Snow O Boticario Floratta Emerald Demeter Fragrance Pruning Shears Jeanne Arthes Boum Muscat