Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Une Fleur de Chanel Chanel dla kobiet

Une Fleur de Chanel Chanel dla kobiet

Une Fleur de Chanel marki Chanel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Une Fleur de Chanel został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, nuty zielone i cytrusy.

Jaśmin Nuty zielone Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Une Fleur de Chanel by Chanel.

Une Fleur de Chanel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Une Fleur de Chanel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Une Fleur de Chanel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Une Fleur de Chanel marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Une Fleur de Chanel marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Avon Haiku Issey Miyake Soleil d`Issey Woods of Windsor Lily of the Valley Miya Shinma Feuillage vert Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet A Perfume Organic Green Michael Storer Genvieve Demeter Fragrance Linden Callaghan Lilith Yves Rocher Chevrefeuille Bliss Bliss