Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Pour Monsieur Concentree Chanel dla mężczyzn

Pour Monsieur Concentree Chanel dla mężczyzn

Pour Monsieur Concentree marki Chanel to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Pour Monsieur Concentree został wydany w 1989 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są petitgrain, lawenda i mandarynka; nutami serca są gałka muszkatołowa i kardamon; nutami bazy są opoponaks, wanilia, mech dębowy i wetyweria.

Petitgrain Lawenda Mandarynka

Gałka muszkatołowa Kardamon

Opoponaks Wanilia Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pour Monsieur Concentree by Chanel.

Versace L'Homme

Pour Monsieur Concentree Recenzje Perfum

arturovittorio
arturovittorio

Bardzo wytrawny i wyborny zapach. Kwintesencja męskości stereotypowej. Na pewno dla dojrzałych, inteligentnych, eleganckich. Dziś ta kompozycja plasuje się zupełnie poza mainstreamem. Doceniam, choć nie użyłbym, bo dla mnie męskość odzwierciedlona w tych perfumach jest zbyt oczywista, nachalna i nie z tej epoki. Poza tym chyba musiałoby mi przybyć trochę lat. Dla nobliwych dżentelmenów zaprasowanych na kant.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Pour Monsieur Concentree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Pour Monsieur Concentree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pour Monsieur Concentree marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pour Monsieur Concentree marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Davidoff Good Life Christian Dior Dior Homme Sport Givenchy Givenchy Gentleman Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Azzaro Azzaro pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Dolce&Gabbana D&G Hugo Boss Boss Bottled Calvin Klein Obsession for Men Montblanc Starwalker Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Chanel Pour Monsieur Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Calvin Klein Euphoria Men Lalique Lalique Pour Homme Burberry London for Men