Marki » C » szyprowe « Grupy

Pour Monsieur Chanel dla mężczyzn

Pour Monsieur Chanel dla mężczyzn

Pour Monsieur Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Pour Monsieur Chanel dla mężczyzn Zdjęcia

Pour Monsieur marki Chanel to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Pour Monsieur został wydany w 1955 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Robert. Nutami głowy są neroli, petitgrain i sycylijska piwonia; nutami serca są kolendra, imbir, bazylia i kardamon; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria i cedr.

Neroli Petitgrain Sycylijska piwonia

Kolendra Imbir Bazylia Kardamon

mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pour Monsieur by Chanel.

Cravache 2007
Fiero

Pour Monsieur Recenzje Perfum

ptissot
ptissot

Moja recenzja może nie będzie obiektywna bo zapach ten nosił mój ś.p. ojczulek i uwielbiałem wpadać w tą męską chmurkę gdy się mijaliśmy. Choć sam nie dorosłem jeszcze do tego zapachu uważam go za synonim dojrzałej męskości i elegancji. Bo pomimo tego, że Monsieur ma ponad 50 lat to nie wali starą szafą tylko jest świeżym prostym niezwykle eleganckim aromatem - jestem przekonany, że przez następne 50 lat trendy w perfumeriach zmienią się wiele razy, zniknie na zawsze wiele obecnie modnych zapachów a On będzie nadal istniał. Bo to zapach prawdziwego dojrzałego mężczyzny pewnego swojej klasy, nie współczesnego metroseksualnego ciotowatego chłystka w makijażu, nie obwieszonego złotem prostaka zlanego millionem - po prostu ponadczasowe eleganckie klasyczne perfumeryjne arcydzieło.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Pour Monsieur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Pour Monsieur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pour Monsieur marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pour Monsieur marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Gentleman Boucheron Jaipur Homme Michael Kors Michael for Men Chanel Antaeus Christian Dior Dune Guerlain Vetiver Christian Dior Eau Sauvage Sisley Eau de Campagne Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Bentley Bentley for Men Intense Guerlain Heritage Eau de Toilette Cartier Must de Cartier Tom Ford Tuscan Leather Calvin Klein Obsession for Men Yves Saint Laurent Kouros Givenchy Very Irresistible for men Calvin Klein CK One Shock For Him Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Guerlain Samsara Eau de Parfum