Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Les Exclusifs de Chanel No 22 Chanel dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 3

aldehydowy
żółtych kwiatów

Les Exclusifs de Chanel No 22 marki Chanel to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Les Exclusifs de Chanel No 22 został wydany w 1922 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Beaux. Nutami głowy są konwalia, neroli i aldehydy; nutami serca są jaśmin, róża, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są wetyweria i wanilia.

Konwalia Neroli Aldehydy

Jaśmin Róża Ylang-ylang Tuberoza

Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel No 22 by Chanel.

Chanel N°22
Chanel N°5

Les Exclusifs de Chanel No 22 Recenzje Perfum

Les Exclusifs de Chanel No 22 by Chanel 3.33 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel No 22, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel No 22, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel No 22 marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel No 22 marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Hermes Caleche Caron Infini Jean Charles Brosseau Ombre D'Or S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Femme Yves Saint Laurent Rive Gauche Light Frederic Malle Iris Poudre Valentino Valentino Eau de Parfum Floris Florissa Avon Imari Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2005 Coty Lady Stetson Ulric de Varens Gold Issime