Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Les Exclusifs de Chanel Misia Chanel dla kobiet

Les Exclusifs de Chanel Misia Chanel dla kobiet

Mam: 4 Miałem: 1 Chcę: 6 Ukochany zapach: 1

Les Exclusifs de Chanel Misia Chanel dla kobiet Zdjęcia Les Exclusifs de Chanel Misia Chanel dla kobiet Zdjęcia Les Exclusifs de Chanel Misia Chanel dla kobiet Zdjęcia Les Exclusifs de Chanel Misia Chanel dla kobiet Zdjęcia

Les Exclusifs de Chanel Misia marki Chanel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Les Exclusifs de Chanel Misia został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są aldehydy i liczi; nutami serca są róża turecka, róża z grasse, malina i brzoskwinia; nutami bazy są fiołek, irys, irys, benzoes, fasolka tonka, nuty pudrowe, mimoza i wanilia.

Aldehydy Liczi

Róża turecka Róża z Grasse Malina Brzoskwinia

Fiołek Irys Irys Benzoes Fasolka tonka Nuty pudrowe Mimoza Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Misia by Chanel.

Le Baiser
Le Dix Perfume
Fleurs d`Ombre Violette - Menthe
Lipstick Rose
Balenciaga L`Essence

Les Exclusifs de Chanel Misia Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Perfumy, które zyskują przy bliższym spotkaniu :)

Muszę powiedzieć, że za pierwszym razem, nie zaciekawiły mnie. Dopiero kolejny, pogłębiony test, spowodował, że zmieniłam o nich zdanie.
Misia to miks dwóch duetów: róży z brzoskwinią (duet dobrze znany z Tresora Lancome) oraz róży z fiołkiem (duet znany z Le Baiser Laliqua).
W otwarciu pojawia się też akord prasowanego pudru (takiego z puderniczki mojej Babci), ale ta nuta dosyć szybko się ulatnia.
Mimo, że tercet róża-fiołki-brzoskwinia nie należy do moich ulubieńców, jednakże Misia jakoś mnie ujęła.
Jedynie mam żal do Chanel o to, że Misia nie jest pod względem kompozycji odkrywcza, tylko jest miksem dwóch znanych i świetnych klasyków.
Po prostu w ramach ekskluzywnej serii, Chanel mogło się trochę bardziej wysilić ;)
Ale i tak fajnie, że nie zapatrzyli się na przykład na Rose Rebelle ;)

Les Exclusifs de Chanel Misia by Chanel 3.86 out of 5 based on 8 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel Misia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel Misia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel Misia marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel Misia marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder SpellBound Tom Ford Sahara Noir Serge Lutens Sa Majeste la Rose L`Artisan Parfumeur Seville a l`Aube Lancome Poeme Hermes L’Ambre des Merveilles Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette Alexander McQueen Kingdom Vivienne Westwood Boudoir Trussardi My Name Parfum d`Empire Cuir Ottoman Indult Isvaraya Le Couvent des Minimes Cologne of the Missions Ajmal Princess Musk Estée Lauder Cinnabar Guerlain Samsara Eau de Parfum Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Giorgio Armani Armani La Perla La Perla Bvlgari Mon Jasmin Noir L'Eau Exquise