Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Chanel dla kobiet

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Chanel dla kobiet

skórzany

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro marki Chanel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro został wydany w 1920 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, skóra, trawa i kwiaty.

Nuty zielone Skóra Trawa Kwiaty

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Eau Fraiche D`Orsay Tilleul Annick Goutal La Violette L`Occitane en Provence Notre Flore Iris Diptyque Jardin Clos Creed Irisia Adrienne Vittadini Capri Weil Bambou Tocca Aqua Profumata Amalfi Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Callaghan Lilith Lostmarch L’eau de l’Hermine