Marki » C » kwiatowe « Grupy

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Chanel dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

miodowy
Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum marki Chanel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak głóg, frezja, plumeria i miód.

Głóg Frezja Plumeria Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel Beige

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Recenzje Perfum

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum by Chanel 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Giselle Christian Dior I Love Dior Caron Fleur de Rocaille (1993) Mary Kay Belara L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Blumarine Jus No.1 Blugirl Oriflame Lucia Alta Moda Real Essentially Me Empress of India L`Occitane en Provence Fleur Cherie Profumi Capri Capri Night Van Cleef & Arpels Un Air de First