Marki » C » kwiatowe « Grupy

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Chanel dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

miodowy
Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum marki Chanel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak głóg, frezja, plumeria i miód.

Głóg Frezja Plumeria Miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel Beige

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Halloween Halloween 2005 Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Gap Dream More Histoires de Parfums 1876 Jo Malone Tuberose Bond No 9 New York Fling O Boticario Ops! Fashion Ann Taylor Possibilities L`Erbolario Frutto della Passione