Marki » C » kwiatowe « Grupy

Les Exclusifs de Chanel Beige Chanel dla kobiet

Les Exclusifs de Chanel Beige Chanel dla kobiet

miodowy
Les Exclusifs de Chanel Beige Chanel dla kobiet Zdjęcia

Les Exclusifs de Chanel Beige marki Chanel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Exclusifs de Chanel Beige został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód, frezja, plumeria i głóg.

Miód Frezja Plumeria Głóg

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel Beige by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel Beige Parfum
Aqua Allegoria Flora Nymphea
See & Be Seen Sasha

Les Exclusifs de Chanel Beige Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Beige - słodki, dorosły zapach kwiatowo-owocowy z nutką czegoś 'vintage'. Słodycz na pewno nie pochodzi jedynie od miodu: owoce i kwiaty są dojrzałe, nektarowe. Odrobinę mydlany, chłodny, elegancki.
Wydawało mi się, że wyczuwam niedosłownie ujętą konwalię. Niespecjalnie wymyślny, ale przez bycie dyskretnym towarzyszem i stapianie się ze skórą noszącego nadaj się dobrze na 'signature scent'.
Klasyczny i bardzo kobiecy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel Beige marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel Beige marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Parfum d`Empire Aziyade Annick Goutal Un Matin d`Orage Amouage Amouage Lyric Woman Donna Karan Black Cashmere Fendi Fendi Theorema L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Bottega Veneta Knot Chanel Coco Eau de Parfum Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Diptyque Eau de Lierre Guerlain Terracotta Le Parfum Serge Lutens Chergui Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Diptyque Philosykos Bvlgari Omnia Crystalline Guerlain Vetiver The Different Company Sublime Balkiss Ginestet Botrytis