Marki » C » drzewno - szyprowe « Grupy

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Chanel dla kobiet

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Chanel dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon marki Chanel to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone i czarny pieprz; nutami serca są irys, róża i ylang-ylang; nutami bazy są paczula i labdanum.

Bergamotka Nuty zielone Czarny pieprz

Irys Róża Ylang-ylang

Paczula Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon by Chanel.

Natori
Mitsouko Eau de Parfum

Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel 31 Rue Cambon marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Guerlain Coriolan Nautica Nautica Rochas Lui Rochas Nasomatto Duro Ormonde Jayne Isfarkand Tom Ford Arabian Wood Kiton Kiton Men Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum Cuba Paris Cuba Green Cofinluxe Watt Blue Guerlain Arsene Lupin Dandy Eau de Parfum Jeanne Arthes Club Aficionado for Men