Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Chanel dla kobiet

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Chanel dla kobiet

skórzany

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa marki Chanel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak korzeń irysa, róża i skóra.

Korzeń irysa Róża Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Recenzje Perfum

JAROSLAV
JAROSLAV

28 La Pausa to przepiękne pudrowe kwiecie fioletowego irysa i zielonego wetiweru
jak kwitnące w ogrodzie po deszczu, subtelne, delikatne, naturalne, wspaniałe♥♥
Początkowe otwarcie przypomina No 19 Poudre
To ten z nielicznych zapachów cichych i bliskoskórnych ,którymi aż chce się spryskać globalnie x3
Mój faworyt!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Kenzo Parfum d`Ete Lancome Climat (La Collection Fragrances) Avon Haiku Guerlain Cherry Blossom Delight The Body Shop Aqua Lily Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Aramis New West for Her Michael Storer Stephanie Bronnley Orchid La Bouquetiere Emotion Celeste Philosophy Eternal Grace