Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Chanel dla kobiet

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Chanel dla kobiet

skórzany

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa marki Chanel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak korzeń irysa, róża i skóra.

Korzeń irysa Róża Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa Recenzje Perfum

JAROSLAV
JAROSLAV

28 La Pausa to przepiękne pudrowe kwiecie fioletowego irysa i zielonego wetiweru
jak kwitnące w ogrodzie po deszczu, subtelne, delikatne, naturalne, wspaniałe♥♥
Początkowe otwarcie przypomina No 19 Poudre
To ten z nielicznych zapachów cichych i bliskoskórnych ,którymi aż chce się spryskać globalnie x3
Mój faworyt!

Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa by Chanel 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel 28 La Pausa marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Alfred Sung Sha Versace Yellow Jeans Avon Be Spontaneous Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Peppermint Floris Edwardian Bouquet MDCI Parfums Un Coeur en Mai L`Erbolario Neroli Shiseido Murasaki Histoires de Parfums Blanc Violette Farmacia SS. Annunziata Takis Jeanne Arthes Cotton Club Women