Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum Chanel dla kobiet

Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum Chanel dla kobiet

Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia

Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum marki Chanel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są aldehydy, neroli i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża, ylang-ylang, goździk (roślina) i bez; nutami bazy są wetyweria, irys, opoponaks, drzewo sandałowe, kadzidło, piżmo, ambrette (piżmo ambrowe), wanilia i kumaryna.

Aldehydy Neroli Bergamotka

Jaśmin Róża Ylang-ylang Goździk (roślina) Bez

Wetyweria Irys Opoponaks Drzewo sandałowe Kadzidło Piżmo Ambrette (piżmo ambrowe) Wanilia Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel 1932 Parfum marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Romeo Gigli Romeo Gigli Kenneth Cole Reaction for Her M. Micallef Note Poudree Lulu Castagnette Lulu Jovan Musk Berkeley Square Rose Petal Yves Rocher Cantate Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition Stendhal Elixir Noir Byblos Cielo