Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Les Exclusifs de Chanel 1932 Chanel dla kobiet

Les Exclusifs de Chanel 1932 Chanel dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 6

Les Exclusifs de Chanel 1932 Chanel dla kobiet Zdjęcia Les Exclusifs de Chanel 1932 Chanel dla kobiet Zdjęcia Les Exclusifs de Chanel 1932 Chanel dla kobiet Zdjęcia

Les Exclusifs de Chanel 1932 marki Chanel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Les Exclusifs de Chanel 1932 został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są aldehydy, neroli i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża, ylang-ylang, goździk (roślina) i bez; nutami bazy są wetyweria, korzeń irysa, opoponaks, drzewo sandałowe, kadzidło, piżmo, ambrette (piżmo ambrowe), wanilia i kumaryna.

Aldehydy Neroli Bergamotka

Jaśmin Róża Ylang-ylang Goździk (roślina) Bez

Wetyweria Korzeń irysa Opoponaks Drzewo sandałowe Kadzidło Piżmo Ambrette (piżmo ambrowe) Wanilia Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Exclusifs de Chanel 1932 by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel 1932 Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Chanel 1932 pachnie dosyć "miękko", a to za sprawą małej aldehydowej chmurki, jednakże jest ona bardzo delikatna, jak cały zapach, nota bene.
W chmurce aldehydowej wyczuwam tez kwiatki, bardzo cichy mały bukiecik roż, jaśminu i być może konwalii, choć w piramidzie wyróżniny jest gożdzik i bez. Być może to te miękkie, zmysłowe a jednak niewinne wiosenne akordy...
Zapach jednakże odbieram dość zdystansowanie i dorosło, zapewne dzięki wyczuwalnej wetywerii i korzeniowi irysa, które ochładzają tę kompozycję i nadają jej dojrzałości.
Ogólnie miły, świeży, porządnie zrobiony zapach. Dobrej jakości, nie wyczuwam żadnych dysonansów i sztucznych, tanich składników.
Osobiście używałabym go np. rano, do biura, jako idealne odświeżjące i eleganckie uzupełnienie do dyskretnie drogiego kostiumu.
Nic spektakularnego, ale bardzo przyjemny i ekskluzywny drobiazg. Taka zachcianka bogatej buisness-woman, lub marzycielki- wielbicielki nienarzucających się, chłodnych kwiatowo-drzewno-piżmowych produktów pielęgnacyjnych drogich marek.

Na prezencik poproszę, sama tylu pieniędzy na ten zbytek nie dam :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Les Exclusifs de Chanel 1932, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Exclusifs de Chanel 1932 marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Exclusifs de Chanel 1932 marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel No 19 Poudre Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Chanel Allure Sensuelle Givenchy Organza Indecence Guerlain Encens Mythique D'Orient Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Rochas Alchimie By Kilian Straight to Heaven Frapin 1270 Serge Lutens Iris Silver Mist Panouge Isabey Gardenia Ramon Monegal Ambra di Luna Bond No 9 Chinatown Serge Lutens Ambre Sultan Chanel Bois des Iles Christian Dior Elixir Midnight Poison Amouage Amouage Lyric Woman Yves Saint Laurent Cinema