Marki » C » kwiatowe « Grupy

Gardenia Chanel dla kobiet

Miałem: 5 Chcę: 6

tuberozowy
Gardenia Chanel dla kobiet Zdjęcia Gardenia Chanel dla kobiet Zdjęcia

Gardenia marki Chanel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Gardenia został wydany w 1925 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Beaux. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i nuty zielone; nutami serca są nuty owocowe, tuberoza, jaśmin i gardenia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, wetyweria, kokos i wanilia.

Kwiat pomarańczy Nuty zielone

Nuty owocowe Tuberoza Jaśmin Gardenia

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Wetyweria Kokos Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia by Chanel.

Gardenia Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Intensywny białokwiatowiec, ale nie nachalny, bardzo dobrze zrównoważony. Na mnie niewiele jest gradenii - w sumie to dobrze, bo gardenie perfumeryjne niechybnie się na mnie "kokoszą". W miarę delikatny, doskonały do biura i na stanowisko obsługi klientów. Więcej o nim powiedzieć nie potrafię, bo jakoś zupełnie mnie nie poruszył.

Słodki i bardzo kwiatowy, z delikatną nutą zielonych łodyżek i sandałowo - przyprawową bazą. Gardenia jak gardenia - nie wyróżnia się specjalnie od innych tego typu zapachów. Trwałość bardzo dobra.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Summer Peonies L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Mandarina Duck Mandarina Duck Christian Dior J`adore Le Jasmin Lancome Peut-Etre (La Collection Fragrances) Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition Norma Kamali Jazmin DSH Perfumes Les Petites Revlon Unforgettable Sinfonia di Note Blanc des Cotons La Bouquetiere Muguet Florascent Aqua Floralis Rose