Marki » C » skórzane « Grupy

Cuir de Russie Chanel dla kobiet

Cuir de Russie Chanel dla kobiet

skórzany
dymny
Cuir de Russie Chanel dla kobiet Zdjęcia Cuir de Russie Chanel dla kobiet Zdjęcia Cuir de Russie Chanel dla kobiet Zdjęcia

Cuir de Russie marki Chanel to skórzane perfumy dla kobiet. Cuir de Russie został wydany w 1924 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Beaux. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, mandarynka, szałwia muszkatołowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), irys, jaśmin, wetyweria, ylang-ylang, cedr i róża; nutami bazy są skóra, ambra, wanilia, heliotrop, brzoza, tytoń i piżmo.

Kwiat pomarańczy Mandarynka Szałwia muszkatołowa Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Irys Jaśmin Wetyweria Ylang-ylang Cedr Róża

Skóra Ambra Wanilia Heliotrop Brzoza Tytoń Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir de Russie by Chanel.

Cuir Velours

Cuir de Russie Recenzje Perfum

Cuir de Russie by Chanel 1.80 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Cuir de Russie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Cuir de Russie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir de Russie marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir de Russie marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Maurer & Wirtz GranValor Tabac Etienne Aigner Suede Edition men Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Daniel Hechter Caractere Sonoma Scent Studio Fireside Intense Axe Axe Instinct Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Diesel Only The Brave by Bunka Humiecki & Graef Askew Knize Knize Ten Amouage Memoir Man S-Perfume Se-x