Marki » C » skórzane « Grupy

Cuir de Russie Chanel dla kobiet

Cuir de Russie Chanel dla kobiet

skórzany
dymny
Cuir de Russie Chanel dla kobiet Zdjęcia Cuir de Russie Chanel dla kobiet Zdjęcia Cuir de Russie Chanel dla kobiet Zdjęcia

Cuir de Russie marki Chanel to skórzane perfumy dla kobiet. Cuir de Russie został wydany w 1924 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Beaux. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, mandarynka, szałwia muszkatołowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są goździk (roślina), irys, jaśmin, wetyweria, ylang-ylang, cedr i róża; nutami bazy są skóra, ambra, wanilia, heliotrop, brzoza, tytoń i piżmo.

Kwiat pomarańczy Mandarynka Szałwia muszkatołowa Bergamotka Cytryna

Goździk (roślina) Irys Jaśmin Wetyweria Ylang-ylang Cedr Róża

Skóra Ambra Wanilia Heliotrop Brzoza Tytoń Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir de Russie by Chanel.

Cuir Velours

Cuir de Russie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Cuir de Russie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Cuir de Russie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir de Russie marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir de Russie marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Montana Montana Parfum d'Homme Montana Parfum de Peau Rance 1795 Francois Charles Etienne Aigner Aigner Black for Men Halston Halston Z14 Humiecki & Graef Askew Ayala Moriel Frangipanni Gloves Truefitt & Hill Spanish Leather Serge Lutens Boxeuses Parfumerie Generale Private Collection Cuir d'Iris Lord`s Jester Zephyr S-Perfume Se-x