Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Cristalle Eau Verte Chanel dla kobiet

Cristalle Eau Verte Chanel dla kobiet

Cristalle Eau Verte Chanel dla kobiet Zdjęcia

Cristalle Eau Verte marki Chanel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Cristalle Eau Verte został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są neroli i magnolia; nutami bazy są piżmo, irys i jaśmin.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Neroli Magnolia

Piżmo Irys Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cristalle Eau Verte by Chanel.

A Scent by Issey Miyake
Diorella
Cristalle Eau de Parfum
Emporio Armani White For Her

Cristalle Eau Verte Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

Cristalle eau Verte to bergamotka z neroli wsparta zielonymi akordami. Piżmo bardzo subtelne, prawie nie wyczuwalne. Dzięki bergamotce zapach daje herbaciane wrażenie. W tle jakaś bardzo delikatna goryczka. Całość krystliczna, świeża.

Jest to zdecydowanie odmłodzona wersja klasycznej już Cristalle. Bardziej rześka, mniej wymagająca.

Na minus: trwałość. Jest tu pewna ciekawostka, bo na skórze zapach utrzymuje się góra trzy godziny, ale mimo tego, że nie można się potem już w niego wwąchać, to przez cały dzień powraca z podmuchami wiatru. Intrygujące. Nie psikałam na ubrania, co by mogło wiele tłumaczyć, a to zjawisko pojawiło się kilka razy. Druga sprawa, to zgodzę się z Lady Vader, że jest tu jakaś sztucznawa nuta, która psuje całość. Ale dla mojego nosa pojawia się ona tylko przy intensywnym wwąchiwaniu się, które ma się nijak do zwykłego używania.

Mimo tych wad, mnie rozkochał ten zapach w sobie absolutnie. Świeża elegancja, która poradzi sobie i z t-shirtem i z małą czarną.

Aleksandra
Aleksandra

Nie zamierzam porównywac go do starszej siostry, chociaż oba zapachy mają niewątpliwie ze sobą cos wspólnego.
Cristalle Eau Verte jest krystaliczny :-) transparentny, czysty jak łza. Gasi pragnienie, koi skołatane nerwy, unosi w powietrze.
Ubóstwo składników jest tu zaletą, bo piękno tej kompozycji tkwi w jej prostocie.
Wspaniały miks cytryny z delikatnymi kwiatami ma właściwości wręcz aromaterapeutyczne.
W subtelny sposób pokreśla piękno kobiety tak jak make-up no make-up :-)
Chłodny i elegancki, trzyma na dystans, polecałabym go na ciepła wiosnę i upalne lato , na dzień.

Karorina13
Karorina13

Kiedyś poczułam ten zapach na pewnej osobie i od mometu przetestowania go na sobie - poprostu uwielbiam !!!
Oprócz Versense Versace i Emporio White Armaniego zaliczam go do świętej trójcy !!!
Świeży, niczym skoszona trawa...dla mnie i na mnie boski - na innych może już nie być tak ciekawie - w każdym razie do wypróbowania !!!

Wytrawny, cytrusowo – zielony zapach, czasem w tle pojawi się ledwo wyczuwalna kremowa nuta irysa. Trochę zbyt sztuczny jak na mój nos i zdecydowanie za zimny na tę porę roku. Trwałość kiepska.

bazylia
bazylia

świeża, cytrusowa nuta, lekkie przypudrowanie piżmem i magnolią nadaje jej wyrafinowania. bardzo wdzięczny i elegancki zapach

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Cristalle Eau Verte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Cristalle Eau Verte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cristalle Eau Verte marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cristalle Eau Verte marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Le Monde Est Beau Versace Versense Christian Dior Dune Chanel Chanel N°19 Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Cristalle Eau de Toilette Chanel Chance Eau Fraiche Calvin Klein Eternity Chanel Coco Noir Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Bottega Veneta Bottega Veneta Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Lancome Tresor Estée Lauder Sensuous Giorgio Armani Acqua di Gio Balenciaga Balenciaga L`Essence Chanel Chanel No 19 Poudre Hermes Le Jardin de Monsieur Li Cartier La Panthere