Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Coco Noir Extrait Chanel dla kobiet

Coco Noir Extrait Chanel dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 8

Coco Noir Extrait marki Chanel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Coco Noir Extrait został wydany w 2014 roku. Coco Noir Extrait stworzyli Jacques Polge i Christopher Sheldrake. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, róża, narcyz i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, drzewo sandałowe, wanilia, białe piżmo i olibanum.

Bergamotka Grejpfrut

Jaśmin Róża Narcyz Geranium

Fasolka tonka Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coco Noir Extrait by Chanel.

Coco Noir

Coco Noir Extrait Recenzje Perfum

Coco Noir Extrait by Chanel 4.50 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Coco Noir Extrait, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Coco Noir Extrait, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coco Noir Extrait marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coco Noir Extrait marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein CK be Marc Jacobs Daisy Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Clean Clean Baby Girl Montale Aoud Velvet True Religion True Religion Bond No 9 Astor Place Sonoma Scent Studio Voile de Violette Alyssa Ashley Musk Masaki Matsushima M Roberto Verino Gold Honore des Pres I Love Les Carottes