Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Coco Noir Extrait Chanel dla kobiet

Coco Noir Extrait Chanel dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 8

Coco Noir Extrait marki Chanel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Coco Noir Extrait został wydany w 2014 roku. Coco Noir Extrait stworzyli Jacques Polge i Christopher Sheldrake. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, róża, narcyz i geranium; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, drzewo sandałowe, wanilia, białe piżmo i olibanum.

Bergamotka Grejpfrut

Jaśmin Róża Narcyz Geranium

Fasolka tonka Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Białe piżmo Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coco Noir Extrait by Chanel.

Coco Noir

Coco Noir Extrait Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Coco Noir Extrait, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Coco Noir Extrait, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coco Noir Extrait marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coco Noir Extrait marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Kenzo Flower by Kenzo Le Parfum Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Esprit Life by Esprit Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Sarah Jessica Parker Twilight Anna Sui Live Your Dream LR Desperate Housewives Susan Jovan Black Musk Parfums de Coeur Skin Musk Borsari Bouquet di Violette Nobile 1942 Casta Diva