Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Coco Mademoiselle Eau de toilette Chanel dla kobiet

Coco Mademoiselle Eau de toilette Chanel dla kobiet

Mam: 67 Miałem: 38 Chcę: 35 Ukochany zapach: 2

Coco Mademoiselle Eau de toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Coco Mademoiselle Eau de toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Coco Mademoiselle Eau de toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Coco Mademoiselle Eau de toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia

Coco Mademoiselle Eau de toilette marki Chanel to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Coco Mademoiselle Eau de toilette został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są liczi, włoski jaśmin i róża; nutami bazy są paczula, tahitiańska wetyweria, wanilia bourbon i białe piżmo.

Pomarańcza Grejpfrut Bergamotka

Liczi Włoski jaśmin Róża

Paczula Tahitiańska wetyweria Wanilia bourbon Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coco Mademoiselle Eau de toilette by Chanel.

Jil Sander Eve
Coco Noir
Chance Eau de Toilette
Coco Mademoiselle
Diamant

Coco Mademoiselle Eau de toilette Recenzje Perfum

ashera
ashera

Wiedziona niechęcią do "piątki" długo nie mogłam się przekonać do spróbowania czegokolwiek z chanelowskiej półki, która wydawała mi się nudna i przeznaczona dla pokolenia "50+".
Nic bardziej mylnego, ponieważ Mademoiselle zaskoczyła mnie nienachalnym wyrafinowaniem i elegancją, która przecież nie ma wieku.
Gdzieś w tym zapachu pobrzmiewaja i cytrusy i kwiaty, jednak nie wybija się z nich żadna konkretna nuta; tworzą prostą a zarazem szlachetną mieszankę.
Charakterystyczne, a zarazem na tyle neutralne, że świetnie nadają się choćby do pracy.

marigold
marigold

Coco Mademoiselle Eau de toilette to jedna z moich wielkich fascynacji zapachowych. Doskonała kompozycja, mega trwała, z ogonem... Woda z kategorii luksusowych. Zapach świeży i jednocześnie ciepły, aromatyczny, wielowymiarowy, pięknie się rozwija na skórze, zostawia intrygujący zapach na ubraniach. Woda jest nieprawdopodobnie droga, ale naprawdę wystarczy użyć niewielką ilość, żeby pachnieć cały dzień. Mam flakonik od ponad dziesięciu lat i ciągle jakość jest super doskonała... I jeszcze jedno. Powstało mnóstwo podróbek tej wody, na pewien czas odstawiłam Mademoiselle, zniechęcona i zmęczona tymi tandetnymi aromatami, atakującymi zewsząd. Teraz moda na szczęście przeminęła, a więc wracam do mojej chanelki. Jeżeli ktoś rozważa zakup, to tylko w sprawdzonej perfumerii. Czytałam różne recenzje tej wody i kiedy ktoś pisał, że nietrwała, że nie czuć, podejrzewam, że niestety nie kupił oryginału.

anusia997
anusia997

Bardzo kocham ten zapach, bardzo chcę go oswoić, ugłaskać, żeby był mi posłuszny i grzeczny tak jak ja tego chcę. Niestety on się na mnie czasem złości i buntuje, wymyka się po cichu spod kontroli i żyje swoim życiem kapryśnej małolaty o pięknej buźce i długich włosach, która uciekła ze szkoły w piękny wczesnowiosenny poranek, niedbale rzuciwszy torbę na ławce, z której wyciągnęła piękną pomarańcze. Podrzuca nią kilka razy w górę jak piłeczką a następnie niedbale obdziera ją ze skóry, pomiędzy palcami wycieka przepyszny aromatyczny słodko- cierpki aromat soku zmieszany z goryczą skórki, ona zlizuje sok z palców, w tej samej chwili wietrzyk powiewa jej włosami i musi je szybko odgarnąć brudząc je sokiem... wścieka się sama na siebie żałując że skusił ją ten owoc.
nMija trochę czasu, dziewczyna wraca do domu, trochę zmarzła więc pije herbatkę earl grey trzymając filiżankę w zmarzniętych dłoniach, parujące obłoki herbaty mieszaja się z aromatem pomarańczy z jej włosów, dziewczyna uśmiecha się przypominając o tym jak ubabrała się sokiem...
n
nCM edt to naprawdę śliczny zapach, kocham go choć jak wspomniałam na wstępie ma swoje dni, czasem przewagę bierze jaśmin, czasem róża choć najbardziej pragnę tej pomarańczy i bergamotki.

natajluska
natajluska

Ah, Chanel... O wiele bardziej lubię wodę toaletową, woda perfumowana do mnie nie przemawia. Są zalotne, ale też troszkę dystyngowane. Chyba każdy kto powąchał je choć raz, już zawsze i wszędzie je rozpozna. A tak z moich prywatnych skojarzeń - dla mnie pachną jak choinka :)

wonderlust
wonderlust

Zapach jest kwintesencją tego co jest pomiędzy dziewczęcością a kobiecością. Urok, nienachalna elegancja i trochę seksownej zalotności. Cytrusowo słodki z nutką goryczy. Bardzo uniwersalne - nadają się na każdą porę dnia , nocy i roku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coco Mademoiselle Eau de toilette marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coco Mademoiselle Eau de toilette marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Hermes Eau des Merveilles Guerlain Samsara Eau de Parfum Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain La Petite Robe Noir Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Dune Chanel Allure eau de parfum Viktor&Rolf Flowerbomb Chanel Chance Eau Fraiche Hermes L’Ambre des Merveilles Hermes Elixir des Merveilles Estée Lauder Sensuous Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Bvlgari Jasmin Noir Chanel Coco Eau de Parfum Giorgio Armani Sensi Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Hermes Un Jardin En Mediterranee