Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Coco Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Coco Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Coco Eau de Toilette marki Chanel to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są kolendra, mandarynka, brzoskwinia, jaśmin i róża bułgarska; nutami serca są mimoza, goździk (przyprawa), kwiat pomarańczy, koniczyna i róża; nutami bazy są labdanum, ambra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, opoponaks, cywet i wanilia.

Kolendra Mandarynka Brzoskwinia Jaśmin Róża bułgarska

Mimoza Goździk (przyprawa) Kwiat pomarańczy Koniczyna Róża

Labdanum Ambra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Opoponaks Cywet Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coco Eau de Toilette by Chanel.

Coco Eau de Parfum
Soir de Paris (Evening in Paris)

Coco Eau de Toilette Recenzje Perfum

kaktuska01
kaktuska01

Ależ ta Coco jest słodka! Jej zapach od razu skojarzył mi się z kolorowymi gumami-kulkami o bardzo słodkim owocowym smaku i sama nie wiem czy to dobrze czy źle. Ja czuję tutaj właśnie owocową słodycz, nie ma tu nic co mogłoby nadać Coco pikanterii. Wśród nut, owszem nuty przyprawowe, ale bardzo nie śmiałe.
Coco EDT przez cały okres trwania pozostaje bardzo słodka i z czasem do głosu dochodzą aromaty kwiatowe z różą na czele. Wyczuwam sporo ambry, balsamicznego wydźwięku. Klasyka w najlepszym wydaniu.
A może właśnie taki urok Coco w wersji wody toaletowej? Myślę, że Coco EDT to świetna propozycja dla młodszych odbiorców.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Coco Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Coco Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coco Eau de Toilette marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coco Eau de Toilette marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Coco Noir Chanel Allure eau de parfum Hermes Eau des Merveilles Chanel Allure Bvlgari Jasmin Noir Hermes 24 Faubourg Estée Lauder Sensuous Noir Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Guerlain La Petite Robe Noir Chanel Allure Sensuelle Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Thierry Mugler Alien Essence Absolue Chanel Chance Eau Fraiche Christian Dior Miss Dior Le Parfum Guerlain Insolence Eau de Parfum Christian Dior Dune Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense