Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Chanel No 5 Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Chanel No 5 Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Mam: 26 Miałem: 24 Chcę: 8 Ukochany zapach: 2

aldehydowy

Chanel No 5 Eau de Toilette marki Chanel to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Chanel No 5 Eau de Toilette został wydany w 1921 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Beaux. Nutami głowy są neroli, ylang-ylang, bergamotka, cytryna amalfi i aldehydy; nutami serca są irys, jaśmin, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, ambra, wanilia i cywet.

Neroli Ylang-ylang Bergamotka Cytryna Amalfi Aldehydy

Irys Jaśmin Korzeń irysa Róża Konwalia

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra Wanilia Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanel No 5 Eau de Toilette by Chanel.

Chanel No 5 Eau de Cologne
Chanel No 5 L'Eau
Aspire
Afshan
Wiener Bouquet Bal Paré

Chanel No 5 Eau de Toilette Recenzje Perfum

Minaretta
Minaretta

To byly kiedys wspaniale perfumy... Nie przypadkiem zdobyly sobie taki rozglos.. Ale..to bylo kiedys, dawno...Wtedy, kiedy robione byly z naturalnych esencji. Byly po prostu ..upajajce. Kiedys przed laty, bylam u pewnej Francuzki, ktora kupowala te wode prawie litrami. W jej szafie unosil sie cudowny obloczek tych perfum. Wszystko nimi pachnialo i powiem, ze bylam po porstu nimi upojona. Po latach, kupialm sobie i ja te perfumy...I..jakiez bylo moje rozczarowanie. Nie bylo juz tej magii, tego uniesienia... Dlugo nie wiedzialam dlaczego taka roznica. Niby zapach podobny a jednak czegos brakowalo. Obecne sa mdle i po porstu mnie po nich mdli.. W koncu znawczyni przedmiotu, Francuzka sprzedajaca niszowe perfumy mi wytlumaczyla. Te stare edycje to byly prawdziwe perfumy zrobione z naturalnych esencji. Te nowe, zostaly zastapione syntetycznymi. I.. czar prysl! Zadnego czaru, zadnej magii... Mdlaca woda, ktora czasami wrecz przypomina zapach detergentu. Chciali pojsc na latwizne i... "zamordowali" mityczne perfumy. Smutne.
Nigdy nie zapomne tego upojenia, jakie przezylam w garderobie tej Francuzki... Marze, zeby przywrocono tym perfumom ich dawna swietnosc.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanel No 5 Eau de Toilette marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanel No 5 Eau de Toilette marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel N°5 Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Christian Dior Poison Tendre Guerlain Shalimar Tom Ford Sahara Noir Christian Dior Poison Yves Rocher Rose Absolue Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Dune Chanel Coco Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Dior Addict Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Jean Paul Gaultier Classique Cartier La Panthere Chanel Cristalle Eau de Toilette Bottega Veneta Bottega Veneta Christian Dior Midnight Poison Donna Karan Black Cashmere