Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Chanel No 5 Eau de Cologne Chanel dla kobiet

Chanel No 5 Eau de Cologne Chanel dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 1

Chanel No 5 Eau de Cologne marki Chanel to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Chanel No 5 Eau de Cologne został wydany w 1921 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Beaux. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, bergamotka, cytryna amalfi i aldehydy; nutami serca są irys, jaśmin, korzeń irysa, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, ambra, wanilia i cywet.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Bergamotka Cytryna Amalfi Aldehydy

Irys Jaśmin Korzeń irysa Róża Konwalia

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Ambra Wanilia Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanel No 5 Eau de Cologne by Chanel.

Chanel No 5 Eau de Toilette
Madame Rochas
White Musk

Chanel No 5 Eau de Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chanel No 5 Eau de Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chanel No 5 Eau de Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanel No 5 Eau de Cologne marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanel No 5 Eau de Cologne marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Bill Blass Nude Paco Rabanne Calandre Estée Lauder White Linen Breeze Chanel Chanel N°22 Avon Topaze The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil Yves Saint Laurent Rive Gauche Light E. Coudray Musc Et Freesia Frederic Malle Iris Poudre Orlane Eau d`Orlane Genny Genny Shine Atkinsons Baruffa