Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Chanel No 46 Chanel dla kobiet

Chanel No 46 Chanel dla kobiet

Chanel No 46 marki Chanel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Chanel No 46 został wydany w 1946 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i neroli; nutami serca są róża, konwalia, ylang-ylang i jaśmin; nutami bazy są wetyweria, korzeń irysa, drzewo sandałowe, kmin, wanilia i piżmo.

Bergamotka Pomarańcza Neroli

Róża Konwalia Ylang-ylang Jaśmin

Wetyweria Korzeń irysa Drzewo sandałowe Kmin Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanel No 46 by Chanel.

Chanel No 46 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chanel No 46, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chanel No 46, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanel No 46 marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanel No 46 marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Carolina Herrera Carolina Montale Aoud Rose Petals L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Roberto Verino Verino Pour Homme Alexander McQueen My Queen Light Mist Lentheric Tweed True Religion True Religion Kylie Minogue Couture Lancome Magnifique Eau de Toilette Nutrimetics Khantor Niven Morgan Gold Scent