Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Chanel No 19 Parfum Chanel dla kobiet

Chanel No 19 Parfum Chanel dla kobiet

Chanel No 19 Parfum marki Chanel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Chanel No 19 Parfum został wydany w 1970 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, białe kwiaty i nuty drzewne.

Nuty zielone Białe kwiaty Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanel No 19 Parfum by Chanel.

Heure Exquise
Gucci No 3

Chanel No 19 Parfum Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Spis nut od czapy:( Tak naprawdę tu jest i galbanum, i hiacynt, i irys, i róża. Przepiękne irysowe perfumy. Zasadniczo różni się i od edp (zielono-różana), i edt współczesnej (irys marchewkowy), i edt wiekowej (dużo piżm). Absolutnie samodzielny aromat!

koliberek
koliberek

jak dla mnie mech drewno mech drewno pasuje do skórzanej kurtki w jesienne wieczory ale ma coś przyciagającego w sobie

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chanel No 19 Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chanel No 19 Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanel No 19 Parfum marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanel No 19 Parfum marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Chanel Chanel N°19 Cartier La Panthere Rochas Femme Rochas Fendi Fendi Theorema Guerlain Shalimar Chanel Chanel N°5 Chanel Chanel No 19 Poudre Paloma Picasso Paloma Picasso Rochas Eau de Rochas Yves Saint Laurent Paris Chanel Coco Eau de Parfum Cacharel Anais Anais Hermes 24 Faubourg Versace Blonde Christian Dior Dune Isabella Rossellini Manifesto Jean Patou Joy Pierre Balmain Vent Vert Yves Saint Laurent Opium