Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Chanel No 19 Eau de Parfum Chanel dla kobiet

Chanel No 19 Eau de Parfum Chanel dla kobiet

Chanel No 19 Eau de Parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia

Chanel No 19 Eau de Parfum marki Chanel to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są neroli, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są irys, narcyz, róża, konwalia i ylang-ylang; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, mech dębowy i skóra.

Neroli Bergamotka Nuty zielone

Irys Narcyz Róża Konwalia Ylang-ylang

Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanel No 19 Eau de Parfum by Chanel.

Balmain de Balmain
Chanel No 19 Poudre
Silences
S.T. Dupont pour Femme

Chanel No 19 Eau de Parfum Recenzje Perfum

pachniewitch
pachniewitch

Dla mnie to najznamienitszy zapach CHANEL ...ma klase bezapelacyjnie ...
Na poczatku jest szok-retro..ale po okolo godzine zapach niesamowicie rozkwita...pachnie niebywale "nowoczesnie"...
Dodaje ;pewnosci siebie, energetyzuje...wibruje ...
Urzeka mnie mech i wetyweria ktore kocham;)

Ulubione perfumy Kory - i jak sadze kobiet z silnym meskim pierwiastkiem..

Za malo pochwal??

No dla mne to oczywista -oczywstosc - to ikona perfumiarstwa :)
KOMPOZYCJA IDEALNA .

ps.Na mnie pachnie mocno, dlugo, i ma swietna projekcje ...ale jestem wegetarianka i pijam regularnie 'czystek" -krory ponoc zmienia naturalny zapach ciala, zatem wysubtelnia...( eliminuje ostry zapach potu mowiiac dobitnie )

Kolejny zapach Chanel, który szanuję i doceniam – niestety pięknie brzmi na papierze, na mojej skórze traci cały urok.

Początek jest piękny – zimne, gorzkie galbanum, lekko mszyste, później pojawia się coraz więcej luksusowego mydła. Bardzo szybko przywiera jednak bardzo blisko skóry i traci moc.

Być może to wina współczesnej reformulacji, trudno powiedzieć, ale no 19 jest na mnie po prostu zbyt delikatny, by prawdziwie zachwycić.

katrinka
katrinka

Łał! Co za piękny zapach..! Miłość od pierwszego niucha.
Uwielbiam Chanel No.19. Jest zielony i świeży jak spacer w lesie, tuż po deszczu. Niezależny, piękny i według mnie nowoczesny. Zapach elegancji i wyrafinowania.
Próbuję sobie wyobrazić rodzaj kobiety, która będzie go nosić. Bardzo zdystansowana, bardzo elegancka i piękna. Kobieta sukcesu (i czasem czuję, że nie jestem wystarczająco elegancka by go nosić ;)).
Doskonały i piękny w każdy możliwy sposób.
Jedyne zastrzeżenie to moc, mogłaby być większa. Chciałabym tak cały dzień!

kaktuska01
kaktuska01

Zapach jak najbardziej w typie Chanel, wyraźnie czuć perfumeryjny sznyt tej marki. Kompozycja jakże klasyczna, stonowana i budząca respekt. Pełna niespodzianek.
Otwiera się szyprowo, ziemiście, intensywnie ziołowo. Zioła na początku są nieco gorzkie i cierpkie, początek podoba mi się najbardziej ze względu na mroczny klimat. Następnie do głosu dochodzą kwiaty i da się wyczuć delikatny, mydlany, przejrzysty aromat. Tutaj też czuć tchnienie bergamotki początkowo przygaszonej przez zioła. I tak w mydlano-aldehydowym wydźwięku trwają do samego końca.
Jestem tym zapachem zauroczona, to synonim dobrego smaku i gustu. Początek przepiękny, naturalny, dobrze wyważony. Zapach nie zwykle kobiecy, buduarowy z mroczną, głęboką nutą zieloną.

kadanka
kadanka

Stężony zapach szminki Celia, takiej z początku lat osiemdziesiątych. I to nie jest wada, tylko obiektywny fakt.
edit: po paru testach pare uwag.na mojej skorze jest malo trwaly - w porownaniu np. z taka Coco.jesli chodzi o same nuty, no strasznie kojarzy mi sie z latami 80tymi, szminki, moze tez wody kwiatowe (męskie)?jest mega charakterystycznym zapachem, nie moglabym go pomylic z zadnym innym. przeciekawy jest ten mix ostrych zielonych nut i pudrowoego irysa. nie jestem w stanie oderwac nosa od reki i serio nie wiem, czy mi sie ten zapach podoba czy mnie irytuje i meczy:D na pewno w jakis sposob drazni- nie pozostawia obojetnym. jego chlod i wynioslosc przypomina mi troszke 24 Faubourg, ale jednak 19tka wydaje mi sie lzejsza, mimo wszystko. nie ma tego ogromu kwiecia.

agusia12321
agusia12321

Niesamowicie zielony zapach w typie retro.
Wyczuwalny mech w pierwszych akordach dziewiętnastki buduje całą atmosferę pachnidła. Pozostałe nuty też nie należą do słabeuszy i stąd taki odbiór tychże perfum, a nie inny.

xentrix
xentrix

testowałem na blotterze, wiec to tylko takie pobieżne spostrzeżenia.Wersja EDP taka jak na zdjeciu.Otwarcie dosyc mocne.Uderzenie aldehydów może osobom gustujacym w obecne serwowanych nam przez massmarket wodach odebrac dalsza ochote do testów.Początek bardzo mocno klasyczny.Nawet powiedziałbym babciny.Dopiero pozniej zapach zaczyna ewoluować ukazując piekne nuty kwiatowe.
Zapach nie dla każdego, przed kupnem proponuje testy.
Sztuką bedzie dostrzec w nim to piekno,którego wiekszość
nie dostrzeże.Zapach z grupy love or hate.

amanda
amanda

Te już każdego nie rozpieszczą,są dla koneserów kochających dawny styl a więc akceptujących zapach z całą mchowo cierpko gorzką szyprowością.
Zapach z wieloma odsłonami,które były powszchne kiedyś i po kilku pierwszych chwilach nie skreślało się zapachu,tylko czekało na jego rozwinięcie.
Jak nowsze edp. z 2011r. również tchnie zielenią,tylko świetlistą i delikatną,tak tutaj jest znacznie większa jej dosłowność.
Szypr trochę straszy na początku przechodząc z czasem w cieplejsze lekko kremowo tonacje.
Lubię słodycz w perfumach a tam gdzie jej nie znajduję i pomimo to perfumy zyskują moją sympatię a nawet czasem zauroczenie,to już musi być kunszt,dobra klasa wykonania.

Alarte
Alarte

Piękny, bardzo elegancki zapach z gatunku tych, które doskonale "wychodzą" na każdej kobiecie niezależnie od wieku, może z wyjątkiem nastolatek.
Jeżeli mogę użyć określeń stosowanych w klasyfikacji win, Dziewiętnastka jest zapachem wytrawnym, ale jest to wytrawność mocno "oswojona". Początkowo jest tu bardzo zielono i trochę kwiatowo, ale z upływem czasu zapach robi się coraz bardziej wytrawny (wyczuwa się nawet odrobinę skóry), choć nigdy nie dochodzi do bardzo mocnej wytrawności np. Bottegi Venety czy Eau du Soir Sisleya.
Panie z mojego otoczenia uważają, że jest to idealny zapach do pracy, która ma charakter oficjalno-elegancki, ale moim zdaniem, Dziewiętnastka nadaje się na każdą okazję, łącznie z wieczorem, choć raczej nie pasuje do dresów, więc okoliczności sportowe odpadają. Nie jest to też zapach vintage - przynajmniej ja nie spotkałem osoby, która by go tak odbierała.
Projekcja średnia, ale trwałość w wersji edp jest całkiem duża - na przykład na mojej żonie, teściowej i bratowej dochodzi do 12 godzin.

Majka16
Majka16

Zapach ponadczasowy. Należy podkreślić że nie dla każdego. Albo się go pokocha albo znienawidzi. Dla mnie piękny, cudownie rozwijający się na skórze, trwały. Nie należy do tych "ogoniastych" jest lekko wyczuwalny przez otoczenie. niebanalny , "chodzi " wlasnymi drogami, w pierwszej nucie troszke cierpki następnie ciepły, otulajacy i co dla mnie istotne nie pachnie nim co druga kobieta, gdyż nie bardzo Polki ją kochają . dla 19 źle, dla mnie dobrze, gdyż nie jestem jedną z wielu pachnaca tym co akurat jest na topie. Pozdrawiam wszystkie Panie które uległy urokowi 19 : )

EJo
EJo

19 jest tak piękna, że nie da się opisać :) Zielone, cierpkie i gorzkawe doskonale współgrające ze sobą aldehydy, neroli i bergamota tworzą frapujący, ziołowy początek, lekko ziemisty, chłodny. Po chwili pobytu na skórze zapach lekko się ociepla, witając nas z różą - dziką i żyjącą własnym tajemniczym życiem, jak gdyby wyrosła na mszystym, wilgotnawym podszyciu w ocienionym ogrodzie. Jej zapach nie jest słodki ale upajający, spleciony z wonią konwalii, roślinny. W tej fazie czuję przestrzeń ogrodu, naprzemienne - ciepłe i chłodne fale zapachu docierają do nozdrzy jakby przynoszone wiatrem. Dołącza irys i narcyz będące jedynie tłem dla róży i konwalii, leciutko zaznaczone. Środkowe nuty są dla mnie mistrzostwem świata, później jest równie pięknie - ostatnia faza zapachu to intrygująca wetyweria połączona z mchem dębowym, na mojej skórze przecudna.

Gładki, elegancki, prosty zapach. Urzekający. Ktoś by powiedział - bez fajerwerków. Prostota jest jednak najwyższej klasy, zaś niezaprzeczalny czar 19 uwiódł moje nozdrza na zawsze :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanel No 19 Eau de Parfum marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanel No 19 Eau de Parfum marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chanel N°19 Guerlain Shalimar Chanel Coco Eau de Parfum Gucci Envy Christian Dior Poison Tendre Chanel Cristalle Eau de Toilette Christian Dior Dune Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Poison Sisley Eau du Soir Lancome Poeme Sisley Soir de Lune Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain L'Heure Bleue Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Dolce Vita Cartier Le Baiser Du Dragon Gres Cabotine Molinard Habanita Lalique Perles De Lalique