Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Chanel N°5 Elixir Sensuel Chanel dla kobiet

aldehydowy
żółtych kwiatów
Chanel N°5 Elixir Sensuel Chanel dla kobiet Filmy

Chanel N°5 Elixir Sensuel marki Chanel to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Chanel N°5 Elixir Sensuel został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są aldehydy i neroli; nutami serca są irys, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Aldehydy Neroli

Irys Jaśmin Ylang-ylang

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanel N°5 Elixir Sensuel by Chanel.

Chanel N°5 Eau Premiere

Chanel N°5 Elixir Sensuel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chanel N°5 Elixir Sensuel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanel N°5 Elixir Sensuel marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanel N°5 Elixir Sensuel marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Bill Blass Nude Dolce&Gabbana Sicily Amouage Amouage Gold pour Femme Tommy Hilfiger Tommy Girl Jeans Moschino L`eau Cheap and Chic Carthusia Aria di Capri Worth Je Reviens Nina Ricci Farouche Roberto Capucci Yendi Eva Longoria Eva Coty Lady Stetson Helena Rubinstein Barynia