Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Chanel N°22 Chanel dla kobiet

Chanel N°22 Chanel dla kobiet

żółtych kwiatów
Chanel N°22 Chanel dla kobiet Zdjęcia

Chanel N°22 marki Chanel to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Chanel N°22 został wydany w 1922 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Beaux. Nutami głowy są tuberoza, lilia, neroli, konwalia, kwiat pomarańczy i aldehydy; nutami serca są gałka muszkatołowa, biała róża, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są irys, wanilia i wetyweria.

Tuberoza Lilia Neroli Konwalia Kwiat pomarańczy Aldehydy

Gałka muszkatołowa Biała róża Jaśmin Ylang-ylang

Irys Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanel N°22 by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel No 22

Chanel N°22 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chanel N°22, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chanel N°22, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanel N°22 marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanel N°22 marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Miyako Serge Lutens Iris Silver Mist Diptyque Vetyverio Serge Lutens Muscs Koublai Khan Diptyque Eau de Lierre Amouage Dia pour Femme L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Annick Goutal Un Matin d`Orage Rochas Madame Rochas Chanel Chanel N°5 Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Diptyque Eau Duelle Frederic Malle Musc Ravageur Diptyque Philosykos Montale Red Vetyver Serge Lutens Santal Majuscule Lanvin Arpege Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Serge Lutens Ambre Sultan