Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Chanel N°22 Chanel dla kobiet

Chanel N°22 Chanel dla kobiet

żółtych kwiatów
Chanel N°22 Chanel dla kobiet Zdjęcia

Chanel N°22 marki Chanel to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Chanel N°22 został wydany w 1922 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ernest Beaux. Nutami głowy są tuberoza, lilia, neroli, konwalia, kwiat pomarańczy i aldehydy; nutami serca są gałka muszkatołowa, biała róża, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są irys, wanilia i wetyweria.

Tuberoza Lilia Neroli Konwalia Kwiat pomarańczy Aldehydy

Gałka muszkatołowa Biała róża Jaśmin Ylang-ylang

Irys Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanel N°22 by Chanel.

Les Exclusifs de Chanel No 22

Chanel N°22 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chanel N°22, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chanel N°22, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanel N°22 marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanel N°22 marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Avon Rare Gold Maurer & Wirtz Nonchalance Krizia K de Krizia Jean Charles Brosseau Ombre D'Or Yves Saint Laurent Rive Gauche Light E. Coudray Musc Et Freesia Penhaligon`s Elisabethan Rose Frederic Malle Iris Poudre Orlane Eau d`Orlane Floris Florissa Novaya Zarya Or des Scythes Jeanne Arthes Cassandra