Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Mam: 89 Miałem: 104 Chcę: 55 Ukochany zapach: 9

Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia

Chance Eau de Toilette marki Chanel to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Chance Eau de Toilette został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są ananas, irys, paczula, różowy pieprz i hiacynt; nutami serca są jaśmin i cytryna; nutami bazy są piżmo, paczula, wanilia i wetyweria.

Ananas Irys Paczula Różowy pieprz Hiacynt

Jaśmin Cytryna

Piżmo Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chance Eau de Toilette by Chanel.

L.I.L.Y
Chance Eau de Parfum
Coco Mademoiselle Eau de toilette
Chypre Caresse
Les Parfums Mythiques - Givenchy III

Chance Eau de Toilette Recenzje Perfum

kaktuska01
kaktuska01

Młodsza siostra Coco Mademoiselle w wersji EDT. Na pewno sukces Panienki spowodował, że Chance "zaczerpnęła" to i owo od siostry. Rzeczywiście podobienstwo występuje. Tak samo ujęta paczula (jednak nie tak intensywnie jak w Mademoiselle) i dodatek słodyczy wynikającej z owoców. Białe kwiaty i cytrusowy akord. Owe cytrusy w Chance zyskały na ilości, jest ich o wiele więcej, nadawaja zapachowi świetlistości oraz lekkości. Jeśli ktoś uważa, że Mademoiselle jest zbyt powszechna na ulicach lub nie dogaduje się z nią zapachowo, może zwrócić się ku Chance, bo podobieństwa występują, ale jest to zdecydowanie lżejszy kaliber. Dobry na cieplejsze pory roku. Przedstawiciel nowego szypru, radosny, dziewczęcy, ale na pewno nie infantylny.

regndronning
regndronning

Dziewczęca radość i beztroska. Wibrujące owoce z lekkim posmakiem pieprzu w tle, przepięknie przechodzą w nuty kwiatowe. Kwintesencja radości i szczęścia. Świetny zapach na letnie dni. Elegancki ale nie matronowaty. Wyczuwalny, ale nie narzucający się. Miałam kiedyś. Teraz od czasu do czasu mi się marzą.

Justynet
Justynet

Znam 2 osoby zafascynowane tym zapachem - kobietę i mężczyznę. Oraz jedną, która nie mogąc go nosić, oddała mnie :)
Osobiście nie uważam, żeby miał w sobie coś "niezwykłego", co perfumy powinny mówić o nosicielce. Chance mówią coś w rodzaju: "jestem miłą dziewczyną, lubię lato, lubię gdy chłopak zabiera mnie na przejażdżkę swoim sportowym cabrio, wiatr we włosach, słońce na uśmiechniętej twarzy, dotyk ciepłej skóry i radosne pocałunki. Jeśli lubisz to samo, masz swoją szansę".
No dobrze, ale kto tego nie lubi?

esk10
esk10

Klasyka szypru, dla miłośniczek tego stylu zapewne piękne.

Ja niestety nie mogę szypru uzywać, szkoda bo zapach szlachetny, elegancki, pięknie skomponowany

grudzienszal
grudzienszal

Zapach jest lekki,wiosenno-letni, dziewczęcy, zdecydowanie bardziej dzienny niż wieczorowy. Początkowo cytrusowo-ostry.Potem paczula z wanilią sprawiają że perfumy są bardzo wesołe, choć nadal mocne.Ale jednocześnie są ...trochę surowe. Do końca zachowują swoją świeżość okraszoną elegancją.

amanda
amanda

Jak dla mnie, mają coś podobnego do Mademoiselle.
Tak jakby oba zapachy bardzo się zakolegowały, "z kim się zadajesz,takim się stajesz".
Uważam,że są zdecydowanie bardziej dziewczęce,niż kobiece. Delikatniejsze są od Mademoiselle.
Niestety mnie również zawiodły.
Niczym szczególnym nie przyciągają, są po prostu tak przeciętne ładne i tyle.
Owszem mają klasę marki,ale nie wybijają się niczym specjalnym.

Suchunia
Suchunia

Chance jest pięknym zapachem. Na początku ma w sobie coś co mnie odrobinę drażni, jakiś dziwny zapach nie wiem nawet czego...( różowy pieprz?) ale tylko w pierwszym momencie. Potem to szybko znika i pojawia się coś co mogę wąchac bez końca.... cudo. Utrzymuje się 8-9 h. -rewelacja.

Często zdarzało mi się przelotnie testować ten zapach podczas wizyt w Douglasie i zawsze wydawał mi się delikatny, ujmująco dziewczęcy, nieco flirciarski - wart dalszych testów.

Niestety po globalnych testach muszę zmienić zdanie - początek jest orzeźwiający, cytrusowy, później pojawiają się kwiaty (sporo irysa), ale głównie czuć cytrusy - dość sztuczne i ostre, jak detergent. Baza jest też banalna - trochę wanilii i białego piżma.

Nie sądziłam, że kiedyś to napiszę w odniesieniu do Chanel, ale całość brzmi na mojej skórze po prostu tanio.

mala9mi
mala9mi

Muszę przyznać, że Chance mnie zawiodło. Spodziewałam się czegoś lepszego, ciekawszego. A Chance to taka nudnawo-mdła mieszanka. Trochę owocowa za sprawą słodkiego ananasa, nieco zrównoważona paczulą i piżmem oraz doprawiona szczyptą pieprzu. Pfff...No owszem jest nawet dosyć ładnie i gładko, zapach nie jest tandetny, czuć, że to coś z wyższej półki a nie Adidas z Rossmanna(nie ujmując nic Adidasowi). Ale nic ponad to.

Flakonik owszem ładny, poręczny dość.
Trwałość niestety średnia ok 4 h (edt) a zapach bardzo bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chance Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chance Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chance Eau de Toilette marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chance Eau de Toilette marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Fraiche Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior Midnight Poison Giorgio Armani Armani Code for Women Kenzo Kenzo Amour Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent Elle Hermes Eau des Merveilles Versace Versense Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Viktor&Rolf Flowerbomb Bottega Veneta Bottega Veneta Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Coco Noir Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Lancome Hypnose Donna Karan DKNY Calvin Klein Euphoria Christian Dior Dior Addict Torrente L`Or de Torrente