Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Chance Eau Vive Chanel dla kobiet

Chance Eau Vive Chanel dla kobiet

Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Filmy Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Filmy
Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia

Chance Eau Vive marki Chanel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Chance Eau Vive został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, grejpfrut i cytrusy; nutami serca są jaśmin i białe piżmo; nutami bazy są wetyweria, cedr i irys.

Czerwona pomarańcza Grejpfrut Cytrusy

Jaśmin Białe piżmo

Wetyweria Cedr Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chance Eau Vive by Chanel.

L'Eau par Kenzo pour Homme

Chance Eau Vive Recenzje Perfum

kpnz
kpnz

W stylu wersji Tendre, ponieważ czuć tutaj taką radość płynącą z owoców. Jednak tutaj o nieco innym charakterze i jednak odrobinę słabsze. Takie cytrusy z echami pomadki do ust w tle. "Kobieciuchowaty" jak ja to określam. Pasujący na co dzień do pogodnej, radosnej i eleganckiej pani.

MarleenM
MarleenM

Ale jak to? Chanel przyzwyczaiło do jakości, nie wszystkie zapachy ze mnà współgrajà, ale uwielbiam je wàchać na innych. Szukajàc zapachu na lato pobiegłam przetestować eau Vive. Tak mnie urzekł na kartoniku, że się spryskałam. Wyszłam z perfumerii i trzy sklepy dalej była już tylko ulotna mgiełka. Szukam wàcham. Nie ma! Sorry moje mydło szary jeleń ma większá trwałość. Gdybym je zamówiła w ciemno przez internet nie uwierzyłabym, że to oryginał. A perfumy trzymajà się na mojej skórze mocno. Może jest gdzieś, ktoś na kim będá trwały, chcę w to wierzyć. Nie kupować w ciemno.

gardenia
gardenia

Dziś pobiegłam testować nowość domu Chanel Vive la France, eee, nie wróć, Chance Eau Vive! Synek, który był ze mną zaraz po przekroczeniu progu eleganckiej perfumerii stwierdził, że jest głodny i że chce bułkę, której namiętnie zaczął szukać w mojej torebce. Ja w tym czasie zdążyłam psiknąć Eau Vive na nadgarstek i wyczuć sporą dozę grapefruita i cytrusków. ładne. Następnie Synek zaczął biegać po perfumerii w poszukiwaniu pszczółki i biedronki, czyli Jego ulubionych perfum M.Jacobsa. W tym czasie Eau Vive zaczął przeistaczać się w ciut trawiasty z lekką nutą wetywerii zapach, ciut męski, zdziwiłam się nieco nawet ale już mój Synek wołał zadowolony: Mamo, zgadnij, gdzie tu jest pszczółka i biedronka? Szybko zaaplikowałam sobie Eau Vive na włosy i szyję, co by sprawdzić, czy są trwałe i jak w ogóle i w szczególe, w tym czasie głos mojego Synka był coraz bardziej natarczywy: no gdzie są tu pszczółka i biedronka!!! Podziękowałąm grzecznie i opuściłam perfumerię. Na dworze dobiegał mnie przyjemny miks białych kwiatów taki mydełkowaty, delikatniusi i świeży ale po godzinie nie czułam już prawie nic, z resztą i tak zapomniałam szybko o tym zapachu, bo Synek znalazł 2 kamienie, które stwierdził, że są jajami dinozaura i to dopiero było ciekawe odkrycie!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chance Eau Vive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chance Eau Vive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chance Eau Vive marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chance Eau Vive marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Midnight Rose Lancome La Vie Est Belle L’Absolu Tom Ford Mandarino di Amalfi Givenchy Ange ou Demon The Different Company Sublime Balkiss Thierry Mugler Alien Yves Saint Laurent Manifesto Estée Lauder Sensuous Noir Cartier La Panthere Legere Juliette Has A Gun Anyway Serge Lutens Santal Majuscule Juliette Has A Gun Not A Perfume Hermes L’Ambre des Merveilles Givenchy Hot Couture Hermes Eau des Merveilles Chanel Chance Eau Fraiche Stella McCartney Stella Eau de Toilette Montale Intense Tiare Annick Goutal Un Matin d`Orage Yves Saint Laurent Saharienne