Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Chance Eau Vive Chanel dla kobiet

Chance Eau Vive Chanel dla kobiet

Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Filmy Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Filmy
Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Vive Chanel dla kobiet Zdjęcia

Chance Eau Vive marki Chanel to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Chance Eau Vive został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, grejpfrut i cytrusy; nutami serca są jaśmin i białe piżmo; nutami bazy są wetyweria, cedr i irys.

Czerwona pomarańcza Grejpfrut Cytrusy

Jaśmin Białe piżmo

Wetyweria Cedr Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chance Eau Vive by Chanel.

L'Eau par Kenzo pour Homme

Chance Eau Vive Recenzje Perfum

MarleenM
MarleenM

Ale jak to? Chanel przyzwyczaiło do jakości, nie wszystkie zapachy ze mnà współgrajà, ale uwielbiam je wàchać na innych. Szukajàc zapachu na lato pobiegłam przetestować eau Vive. Tak mnie urzekł na kartoniku, że się spryskałam. Wyszłam z perfumerii i trzy sklepy dalej była już tylko ulotna mgiełka. Szukam wàcham. Nie ma! Sorry moje mydło szary jeleń ma większá trwałość. Gdybym je zamówiła w ciemno przez internet nie uwierzyłabym, że to oryginał. A perfumy trzymajà się na mojej skórze mocno. Może jest gdzieś, ktoś na kim będá trwały, chcę w to wierzyć. Nie kupować w ciemno.

gardenia
gardenia

Dziś pobiegłam testować nowość domu Chanel Vive la France, eee, nie wróć, Chance Eau Vive! Synek, który był ze mną zaraz po przekroczeniu progu eleganckiej perfumerii stwierdził, że jest głodny i że chce bułkę, której namiętnie zaczął szukać w mojej torebce. Ja w tym czasie zdążyłam psiknąć Eau Vive na nadgarstek i wyczuć sporą dozę grapefruita i cytrusków. ładne. Następnie Synek zaczął biegać po perfumerii w poszukiwaniu pszczółki i biedronki, czyli Jego ulubionych perfum M.Jacobsa. W tym czasie Eau Vive zaczął przeistaczać się w ciut trawiasty z lekką nutą wetywerii zapach, ciut męski, zdziwiłam się nieco nawet ale już mój Synek wołał zadowolony: Mamo, zgadnij, gdzie tu jest pszczółka i biedronka? Szybko zaaplikowałam sobie Eau Vive na włosy i szyję, co by sprawdzić, czy są trwałe i jak w ogóle i w szczególe, w tym czasie głos mojego Synka był coraz bardziej natarczywy: no gdzie są tu pszczółka i biedronka!!! Podziękowałąm grzecznie i opuściłam perfumerię. Na dworze dobiegał mnie przyjemny miks białych kwiatów taki mydełkowaty, delikatniusi i świeży ale po godzinie nie czułam już prawie nic, z resztą i tak zapomniałam szybko o tym zapachu, bo Synek znalazł 2 kamienie, które stwierdził, że są jajami dinozaura i to dopiero było ciekawe odkrycie!

Chance Eau Vive by Chanel 2.07 out of 5 based on 14 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chance Eau Vive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chance Eau Vive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chance Eau Vive marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chance Eau Vive marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Mandarino di Amalfi Givenchy Hot Couture The Different Company Sublime Balkiss Lancome La Vie Est Belle L’Absolu Montale Intense Tiare Stella McCartney Stella Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Cartier La Panthere Legere Annick Goutal Un Matin d`Orage Yves Saint Laurent Saharienne Diptyque Philosykos Annick Goutal Ninfeo Mio Hermes Voyage d'Hermes Parfum Hermes Voyage d`Hermes Kenzo Le Monde Est Beau Juliette Has A Gun Anyway Moschino Cheap & Chic I Love Love Thierry Mugler Alien Michael Kors Michael Moschino Moschino Funny!