Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Chance Eau Tendre Chanel dla kobiet

Chance Eau Tendre Chanel dla kobiet

Mam: 68 Miałem: 36 Chcę: 47 Ukochany zapach: 8

Chance Eau Tendre Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Tendre Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Tendre Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Tendre Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Tendre Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Tendre Chanel dla kobiet Zdjęcia

Chance Eau Tendre marki Chanel to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Chance Eau Tendre został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są grejpfrut i pigwa; nutami serca są jaśmin i hiacynt; nutami bazy są piżmo, irys, cedr virginia i ambra.

Grejpfrut Pigwa

Jaśmin Hiacynt

Piżmo Irys Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chance Eau Tendre by Chanel.

Daisy
Eclat de Fleurs
Applejuice

Chance Eau Tendre Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Przyjemny, kwiatowy i kwaskowaty zapach idealny dla młodych kobiet. Wyczuwam tu mnogość białych i różowych kwiatów, musujących razem z cytrusami. Całość okraszona kremowym piżmem i ambrą. To jeden z tych zapachów, które potrafią pozostać zapamiętane mimo tego, że skład wydaje się być oczywisty.No i super trwałość, ale co się dziwić - przecież to Chanel!

Może ktoś powie że ten produkt jest infantylny, że za płytki i mało wyrazisty jak na Chanel, ale jak dla mnie jest ogromnie uroczy i romantyczny! Jak na razie to jedyna propozycja Chanel, która mi się spodobała. Chyba dotychczas miałam pecha.

Teraz czaję się na klasyczną wersję Chance oraz pozostałe dwie siostry z kolekcji. Mam nadzieję, że również zrobią na mnie dobre wrażenie!

evi
evi

Dla mnie cudowne! :) I to właśnie one towarzyszyły mi na moim ślubie, w dzień gorącego lata... :)

W przewadze kwiatowe, powiedziałabym biało-różowo-kwiatowe, z domieszką zmysłowego białego piżma i pięknie pudrowe. Przy czym żadna z nut nie jest zdecydowanie wiodącą, zapach jest doskonale zbilansowany i niepowtarzalny!

Niezwykle trwałe, a przy tym lekkie jak piórko. Nośne, ale nieiwazyjne. Szalenie eleganckie i kobiece, bardzo subtelne.

Ich zapach zapada w pamięć jak mało który, urzeka wszystkich wokoło. Essencja subtelnej i świadomej kobiecości.

Bardzo dobre również do pracy, np. do biura. Odpowiednie w szczególności na wiosenną porę - stworzone były na wiosnę i z myślą o wiośnie! - pasują również i na całe, piekne lato... :)

To zdecydowanie jest jeden z moich ulubionych perfum! :)

W szare dni poprawia nastrój niczym afrozyjak, otula lekką mgiełką i wywołuje błogi uśmiech na mojej twarzy. :)

aoz
aoz

Radosny, wibrujący, pozytywny, energetyzujący. To jest zapach - eliksir :) wiecznej młodości.

Pulsuje owocowo-kwiatowo, ale ma w sobie to coś co jest charakterystyczne i nieuchwytne, coś co sprawia, że jest to jednak zapach wyjątkowy - prawdopodobnie to żywica bursztynowa w bazie, którą uwielbiam.

Blablabla123
Blablabla123

Ach,cóż to za zapach! Klasyka kobiecego zapachu ! Jest szalenie kwiatowy i subtelny i jednocześnie piekielnie trwały. Kupiłam sobie te wodę pewnego dnia i juz po wyjściu z D przestała mi sie podobać, wróciłam wściekła z puszczonych 300 zł i dałam córce. Rowniez niezbyt jej sie podobał. I następnego dnie użyła rano eau tendre i wieczorem- nieprawdopodobne, pachnie obłędnie, ciagle świeżo, zmysłowo i tak higienicznie! Trudno wyłonić poszczególne nuty, jest pigwa i hiacynt i irys , ale tak zbilansowanie, ze nie czuje- a mysle , ze to kombinacja tych składowych daje ten fantastyczny efekt letniej łąki, na szczęście nie wyczuwam jaśminu, który tu jest, a ja go nie znoszę! Jest fantastycznie trwały, ale wibrujaca, perlista świeżością, a nie takim zwietrzalym ulepkiem.
To zapach , który można kupić w ciemno bez obaw! 100% kobiecego zapachu! Szczególnie, ze ja nie gustuje w świeżych nutach, moja bajka to angel mugler, jungle kenzo, lveb lancome itp

abelha
abelha

Zapach jest świeży a jednak bogaty, mieni się, pulsuje, ma świetną jakość w końcu to Chanel. Różowy kolor idealnie pasuje do zapachu jest słodkawy , nawet cukierkowy, wydaje mi się że w skład kompozycji wchodzi dużo więcej składników niż podają, polecam na wiosenne i letnie wieczory.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chance Eau Tendre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chance Eau Tendre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chance Eau Tendre marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chance Eau Tendre marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Fraiche Donna Karan DKNY Dolce&Gabbana D&G Light Blue Moschino Moschino Funny! Chanel Chance Eau de Toilette Donna Karan DKNY Be Delicious Guerlain La Petite Robe Noir Gucci Gucci Guilty Viktor&Rolf Flowerbomb Versace Bright Crystal Gucci Gucci Guilty Intense Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Lalique Amethyst Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Kenzo Le Monde Est Beau Versace Versense Calvin Klein Eternity Lacoste Lacoste Pour Femme Moschino Cheap & Chic I Love Love