Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet

Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet

Mam: 71 Miałem: 74 Chcę: 65 Ukochany zapach: 1

Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet Filmy
Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet Zdjęcia Chance Eau Fraiche Chanel dla kobiet Zdjęcia

Chance Eau Fraiche marki Chanel to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Chance Eau Fraiche został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są cytryna i cedr; nutami serca są różowy pieprz, hiacynt wodny i jaśmin; nutami bazy są drzewo tekowe, irys, ambra, paczula, wetyweria i białe piżmo.

Cytryna Cedr

Różowy pieprz Hiacynt wodny Jaśmin

Drzewo tekowe Irys Ambra Paczula Wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chance Eau Fraiche by Chanel.

Miss Dior Cherie L`Eau
Versense
O de L`Orangerie

Chance Eau Fraiche Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Tyle czasu czekałam na wypróbowanie tego słynnego zapachu i wreszcie – jest! Jak pachnie Chance eau Fraiche? Zdecydowanie ma wysoki współczynnik męski, co bardzo mi odpowiada! Jest drzewnie. Świeżo. Czysto. Ach, aż nie mogę się nadziwić, że ten zapach jest taki bogaty!

Z początku może trochę odrzucać tym, że ma charakter bardzo męski, typowo cedrowy. Później wyczuwam zdecydowanie czerwony pieprz (co nieczęsto się zdarza w perfumach, w których jest wyszczególniona ta nuta) i dużo świeżych cytrusów. Jeszcze później jest nieco słodziej, wyłaniają się białe kwiaty które stanowią o tym, że zapach nie jest jednak taki męski i oczywisty. Tłem zapachu jest drewno, piżmo i morski bursztyn.Parametry noszenia świetne.

Zapach ewoluuje co rusz. Nie ma tu mowy o nudzie i stagnacji. Zapach emanuje radością, świeżością, jest na swój sposób uwodzicielski… Do jego reklamy bardzo pasowałaby mi Dakota Fanning lub Emilia Clarke – dziewczęca subtelność, urok, dynamika.

To jedyny zapach Chanel (no, jeszcze poza Chance eau Tendre), który z ręką na sercu przypadł mi do gustu. Niestety ich produkty są dla mnie za ciężkie. Wszędzie jest zbyt dużo szypru, mchu dębowego, paczuli. Tutaj całe szczęście tego nie ma. Jeśli już kiedyś będę na tyle bogata, że kupię sobie swoją pierwszą flaszkę Chanel, myślę, że będzie to właśnie eau Tendre lub eau Fraiche.

MilaLaw
MilaLaw

Świeżo-drzewny zapach. W pierwszej chwili myślałam ze mam na sobie CK ONE, myślę że to za sprawą cedru w składzie. Zapach jest ładny, wiosna-lato w miarę uniwersalny i dla miłośniczek tzw. "świeżaków" i perfum z tzw.męskim charakterem .

Nell
Nell

Z zachwytu nie padłam. To na pewno nie. Ogólnie zapach jest przyjemny i sympatyczny, "młody", orzeźwiający, zielony. Jest w nim coś z szampana, taka musująca energia. Pachnie jak mieszanka ziołowo-landrynkowa, z czasem świeża nuta trochę odpuszcza, pozostawiając więcej słodyczy, ale generalnie jest dosyć stabilny.
Jest ładny, dobrze się go nosi, ale brakuje mi w nim czegoś, co powoduje, że zapach urzeka i zniewala.
Trwałość - kilka godzin, ogólnie niezła.

fortissimo1603
fortissimo1603

Niczym poranna rosa o wchodzie słońca zachwyciły mnie pierwsze krople Chance spadające na mój nadgarstek. I gdyby w porę mój zdrowy rozsądek nie dał o sobie znać kupiłabym flakon bez zastanowienia. Jednak poprosiłam o próbkę i dobrze się stało. Bo kolejne testy nie były już tak czarujące.
Bardzo mi się podobają pierwsze sekundy, gdzie dominuje kandyzowana cytryna, a słodko-kwaśne niuansy zostały odmierzone niemalże z aptekarską precyzją. Niestety po minucie szybko słabną i zostają przysłonięte przez nieokrzesany cedr. Całą mieszankę podbija słodki kwiatowy pyłek. I to koniec historii bo po czasie na mojej skórze Chance robi się jakiś taki zakurzony. Bye bye świeżości o poranku. Żegnajcie słodkie cytryny. Witaj koloński żelu pod prysznic.
Czasem, choć niezwykle rzadko bywają takie dni gdzie Chance układa się na mnie o wiele ładniej. Nie wiem od czego to zależy. I w te dni chciałabym mieć cały flakon dla siebie. Ale wiem że to tylko chwila. Niezwykle psotne te perfumy.
Chociaż na mojej skórze nie są najpiękniejsze, to polecam testowanie. Może będziecie mieli szczęście.

Lizbet
Lizbet

Mój pierwszy zapach od Chanel. Kupiłam, gdy postanowiłam zaprzyjaźnić się z tą marką. Chance eau Fraiche są, przynajmniej dla mnie, najłatwiejsze. Nic tu nie drażni, nie ma "starych" nut.

Mamy tu cytrusy, cedr, wetywerię, trochę jaśminu i drewna w tle. Całość świeżo-zielona i piżmowa. Wyciszają się lekko słodkimi kwiatami i ambrą.

Lubię, bo czego tu nie lubić. Problem polega na tym, że te perfumy są trochę zwyczajne. Nic się tu ciekawego nie dzieje, tymczasem cena: jak za Chanel... Jak już się szarpać, to lepiej z zielonych zapachów kupić no. 19 lub Cristalle - są bardziej szlachetne. Ale Eau Fraiche mogą się podobać młodym osobom, dla których inne zapachy od Chanel są jeszcze za ciężkie, czy za "stare", jako wprowadzenie do świata Chanel, bo jednak jakiś klimat jest tu uchwycony.

Bardziej wyćwiczonym nosom - nie polecam.

Projekcja średnia, trwałość około 5 godzin.

Beata Maria
Beata Maria

Nie zostałam powalona wrażeniami zapachowymi. Owszem świeży, ale znam takich wiele, owszem energetyzujący ale znam lepsze energetyzatory. Niestety dosyć przeciętny ze słabą trwałością i średniutką projekcją. Zbyt wiele jest doskonałej jakości, trwałości i projekcji perfum aby rozpływać się akurat nad Eau Fraiche Chanel. Jesli otrzymałabym w prezencie- niewątpliwie ucieszyłabym się ale sama sobie na pewno nie kupię. Flakon fajny, okrągły i z energetyzującym kolorem .

amanda
amanda

Powiem szczerze,że po nowych zpachach Chanel wypuszczonych w ostatnich latach(po porażce dla mnie,bo jakoś nie mogę nosić Mademoiselle i Chance) to wersja Fraiche pozytywnie zaskoczyła mnie świeżością cytryny i brakiem takiej nuty,która występuje w klasycznej wesji i w Mademoiselle.
Jest to bardzo lekki,taki typowo letni zapach o czym świadczą cytrusy na pierwszym planie.
Trochę zieleni,skrawek błękitnego nieba,słońce,fontanna,książka w parku,posiady w kafejce z przyjaciółmi.
Lekkość bytu,płynne beztroskie dni,to Eau Fraiche.

Ann
Ann

Chance Eau Frãiche jest faktycznie cytrusowo-trawiasty, na początku wyczuwam też jakiś delikatny, męskawy pierwiastek (obstawiam cedr). Raczej nie jest specjalnie kwiatowy, w zapachu zaznaczony jest jedynie świeży hiacynt i może odrobina irysa. Całość jest zdecydowanie wytrawna (nie gorzka) i orzeźwiająca.
Co w tym prostym, letnim zapachu przyciąga uwagę? Klasa. Charakterystyczna nuta Chanel, delikatne cytrusy i subtelny irys dają efekt ultranowoczesnego szypru, eleganckiego, niebanalnego świeżaka.

estrellas_de_noche
estrellas_de_noche

Muszę przyznać, że to, co sprzedają w tej niepozornej bladozielonej buteleczce, potrafi zaskoczyć. Cytrusowo-trawiasty początek (z "zielonego" Chloe rodem) nie wróżył dłuższej znajomości. Tymczasem, po paru godzinach,co się okazało? Te perfumy rozwijają się na mojej skórze bardzo podobnie do... Womanity!!! A to akurat miła niespodzianka. I tak sobie trwają, i trwają - tyle, że dyskretniej.
Nie jestem znawczynią ani wielbicielką "świeżaków", ale zgadzam się, że to "świeżak" z klasą - o tej porze roku idealna opcja do pracy; taki, którego przyjemnie czuć na sobie, nawet nie będąc zwolenniczką perfum z tej kategorii.
Cytrynowy początek wybaczyłam ;)
Trwałość, jak na EDT, więcej niż przyzwoita.

Izabela
Izabela

Świeższa wersja Chance Chanel.
Nadal czuć w nich taką "chanelowską" nutę, ale perfumy są bardzo energetyzujące, radosne.
Na dzień, do biura, na wiosnę, na lato.
Zapach jest taki zwiewny, dyskretny. Ma bardzo dobrą trwałość, bez ogona. Trzyma się blisko skóry.
Zaciekawia otoczenie.
Mimo, że są to perfumy z gatunku "świeżak", to jednak mają niezaprzeczalną klasą Chanel.
Można je porównać do letniej sukienki skrojonej dla kobiet na wiosnę. Na pewno to nie kostium od Chanel, ale właśnie taka wdzięczna, letnia sukienka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Chance Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Chance Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chance Eau Fraiche marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chance Eau Fraiche marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau de Toilette Bottega Veneta Bottega Veneta Versace Versense Chanel Chance Eau Tendre Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Midnight Poison Viktor&Rolf Flowerbomb Kenzo Le Monde Est Beau Kenzo Kenzo Amour Thierry Mugler Innocent Chanel Coco Mademoiselle Chloe Chloe Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Guerlain La Petite Robe Noir Shiseido Zen Lanvin Eclat d’Arpège Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Moschino Cheap & Chic I Love Love Estée Lauder Sensuous Noir Yves Saint Laurent Elle