Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Bleu de Chanel Eau de Parfum Chanel dla mężczyzn

Bleu de Chanel Eau de Parfum Chanel dla mężczyzn

Bleu de Chanel Eau de Parfum Chanel dla mężczyzn Zdjęcia

Bleu de Chanel Eau de Parfum marki Chanel to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Bleu de Chanel Eau de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak labdanum, gałka muszkatołowa, imbir, drzewo sandałowe, paczula, wetyweria, nuty drzewne, mięta, jaśmin, cytryna, grejpfrut, kadzidło, cedr, różowy pieprz i ambra.

Labdanum Gałka muszkatołowa Imbir Drzewo sandałowe Paczula Wetyweria Nuty drzewne Mięta Jaśmin Cytryna Grejpfrut Kadzidło Cedr Różowy pieprz Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bleu de Chanel Eau de Parfum by Chanel.

Bleu de Chanel

Bleu de Chanel Eau de Parfum Recenzje Perfum

Marcin__

Cena nieadekwatna ani do firmy (chociaż Chanel już powoli przestaje być "prestiżową" marką i zamienia się w producenta massmarketowych wód w wygórowanych cenach), trwałość - owszem - jest bardzo dobra, ale w tym wypadku to minus, bo kolejne godziny z tym gniotem to dla mnie straszne męczarnie.

igorvet
igorvet

Bardzo dobry, męski, odświerzający , pobudzający, zapach.Owszem, wyczuwalna jest nuta syntetyczna ale mnie osobiście to nie przeszkadza. Zapach trwały, wyczuwalny po 10 godzinach noszenia. Cena adekwatna do firmy oraz trwałości.

Marcin__

Na początek powiem tak: osoby, dla których Bleu de Chanel w wersji w wody toaletowej wydawał się zbyt syntetyczny, lepiej niech nawet nie próbują najnowszego wypustu.

Woda perfumowana Bleu de Chanel jest najbardziej wtórnym i generycznym (a raczej:generycznie beznadziejnym) produktem tej zacnej niegdyś marki. Jest to sztuczny ulep skonstruowany na bazie fasoli tonka, ambry i bliżej niezidentyfikowanych przeze mnie molekuł.

Trwałość wynosi ponad 10 h, projekcja jest słabsza aniżeli w przypadku wody toaletowej.

Smutne to strasznie, że renomowana kiedyś marka podąża tą samą drogą co Paco Rabanne, lansując gniota, który niewiele różni się od ich Invictusa.

Nie używam, przeprowadziłem kilka testów globalnych. Nie kupię nigdy w życiu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Bleu de Chanel Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bleu de Chanel Eau de Parfum marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bleu de Chanel Eau de Parfum marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Bleu de Chanel Chanel Allure Homme Sport Versace Versace Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme Christian Dior Dior Homme Parfum Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Dolce&Gabbana D&G Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Egoiste Platinum Christian Dior Dior Homme Christian Dior Fahrenheit Absolute Creed Aventus Nasomatto Black Afgano Thierry Mugler Ice*Men Bvlgari Bvlgari Man Extreme Rasasi Egra Men Giorgio Armani Acqua di Gio Yves Saint Laurent Kouros Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo