Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Allure eau de parfum Chanel dla kobiet

Allure eau de parfum Chanel dla kobiet

Mam: 69 Miałem: 72 Chcę: 43 Ukochany zapach: 5

Allure eau de parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure eau de parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure eau de parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure eau de parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure eau de parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure eau de parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure eau de parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure eau de parfum Chanel dla kobiet Zdjęcia

Allure eau de parfum marki Chanel to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Allure eau de parfum został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, mandarynka, brzoskwinia, cedr, wanilia, róża, jaśmin, piwonia, magnolia, kwiat pomarańczy, lotos i wetyweria.

Bergamotka Mandarynka Brzoskwinia Cedr Wanilia Róża Jaśmin Piwonia Magnolia Kwiat pomarańczy Lotos Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allure eau de parfum by Chanel.

More by Demi
Sexy Amber
9 to 9

Allure eau de parfum Recenzje Perfum

darkmormokyle
darkmormokyle

Zapach Chanel Allure jest idealny (w moim odczuciu) na okres jesienno-zimowy.
Jest nienachalny, czarujący i seksowny, bardzo ciepły, otulający. Czyli coś co lubię :) Chłodna aura sprawia, że zapach staje się niekiedy wręcz gorący na mojej skórze. Dostałam za niego masę komplementów, a zwłaszcza od mężczyzn :) Perfumy są bardzo eleganckie i zmyslowe...wanilia, owoce, kwiaty mmmm już nie mogę się doczekać na myśl o chłodnych dniach i Allure na sobie :)

mimozka
mimozka

Niesamowite rozczarowanie :(
Nastawiałam się na fajerwerki olfaktoryczne, a dostałam ech...szkoda słów...ale do rzeczy.
Kategoria do jakiej jest przypisane Allure jest nietrafiona, bowiem ja w tych perfumach w ogóle nie czuję wanilii, pięknych kwiatów i cytrusów.
To co czuję to jedna wielka, ach co ja piszę...ogroooomna chmura pudru lub też kremu nivea dosłownie.
Nie mogę tego zapachu nosić w jakichkolwiek okolicznościach, jest męczący, jednostajny i naprawdę nie wiem o co tyle szumu..
Ale parametry użytkowe bardzo dobre.

Duże rozczarowanie – wąchany przelotnie w perfumeriach wydawał mi się eleganckim, kwiatowym mydłem ze szczyptą wanilii. Po przetestowaniu na skórze ładny, jaśminowo - brzoskwiniowy początek niestety szybko znika, przytłoczony nieciekawą, lekko pudrową wanilią. Sztuczny, nietrwały zapach.

madziullka
madziullka

Lubię zapachy Chanel, choc nie wszystkie, jednak Allure należy do kategorii tych uwielbianych. Poznałam je daaawno temu (dziś już nie pamiętam czy to była wersja edt czy edp) i zawsze chciałam je mieć, jednak zakupiłam je dopiero w styczniu tego roku na prezent urodzinowy dla siebie:)Allure to zapach przepiękny, słodki jednak wyważony, harmonijny. Kuszący, niezwykle trwały, niebanalny, zapadający w pamięci. Żałuję, że tak długo zwlekałam z zakupem. To zapach po który często sięgam, mimo, że na dworze jest już bardzo ciepło. Dobry na każdą okazję, jednak polecam by była ona wyjatkowa, bo to wyjątkowy zapach. Piękne bezsprzecznie!

Adrianna
Adrianna

Nie mogłam dużej opierać się temu UROKOWI!
ALLURE zdobył moje serce <3 a od dziś jestem dumną posiadaczką tego UROKU ;o)
Zapach ciepły, otulający i prawdziwie zmysłowy !
Waniliowo-pudrowe ,ale to nie banał, nic infantylnego.
Uwielbiam minimalizm w składzie i tu wszystko cudownie współgra ze sobą.Wszystko takie aromatyczne ! ten zapach uwodzi, kusi .. CUDO!
Projekcja , trwałość- Rewelacja. Tak jak cena zresztą też,no ale Coś za Coś :o)
GORĄCO POLECAM!

Amelia32
Amelia32

Majstersztyk i do tego bardziej mój już chyba być nie może.Allure to klasa sama w sobie.Ciepły,lekko dymny,waniliowo-korzenny z cudowną nutą brzoskiwini i słodką pomarańczą.Wszystko zapodane z bardzo wyważoną w tym przypadku różą oraz odświeżającym jaśminem.Wyrafinowana elegancja ale z dystansem ,w czarnych klasycznych szpilkach.W Allure jest jakiś zwierzęcy,dziki i niesamowiie zmysłowy wydzwięk.To zapach dla silnej i zdecydowanie pewnej siebie kobiety.Wielowymiarowy i piekielnie uzależniający.Zakochałam się w nim bez pamięci jako 17-latka,zupełnie nieświadoma jeszcze jaką chcę być kobietą.Allure były odpowiedzią i do dziś jest to mój ideał.Kojarzy mi się z sukcesem ale nie tylko tym zawodowym.Jest kwintesencją kobiecości.Tkwi w nim jakaś magia,mistyczna i przewrotna.Kobieta Allure to taka troszkę femme fatale ale z wrażliwością i inteligencją świadomej siebie i zdecydowanej kobiety.Kiedy go noszę, jestem troszkę nie współczesna,nieobecna i niedostępna.Ten zapach jest niebanalny i szalenie zmysłowy.To są chyba jedyne perfumy, które pomimo iż przeznaczone dla płci pięknej, wywołują we mnie nieodpartą tesknotę za ideałem mężczyzny.Takim ,który pachniał by równie fascynujaco i na wskroś męsko i żywicznie.
Trwałość i projekcja zawodowa.Choć ja wciąż cierpię na ich niedosyt.I choć tak wiele kompozycji przypadło mi do gustu ,to Allure jest absolutnie moją "zapachową wizytówką"

kadanka
kadanka

ten zapach to dla mnie kwintesencja przelomu, jaki dokonal sie w perfumiarstwie w latach 90tych. po ostrych, aldehydowo-kwiatowych zapachach przyszla era waniliowo-pudrowych. i taki tez jest allure edp. dzis wydaje sie moze zbyt jednoznaczny, jednobarwny, ale wtedy naprawde byl to przełomowy zapach. dzis chyba nie byłabym go w stanie uzywac - jest za mocny i zbyt jednoznaczny. wanilia walczy z jasminem, a gdzies w tle pojawia sie slodycz brzoskwini.i polaczenie to jest swietne ale calosc nieco zbyt intensywna dla mnie. Momentami troszke przypomina mi Hypnose Lancome - wyczuwalna ta sama slodycz gumy Donald. czyzby wetywer?

Melitele
Melitele

Allure zauroczył mnie bez dwóch zdań. Na mojej skórze nie jest ani za słodki ani zbyt banalny. Cudowne kwiaty są na pierwszym planie a na dalszym zawoalowana wanilia w towarzystwie nut drzewnych. Całość stanowi udaną kompozycję, wartą do przetestowania i do pokochania

EJo
EJo

Nie uniosłam, poddałam się. Testowałam zawzięcie podczas pobytu u koleżanki, która flaszkę Allure wychwalała pod niebiosa. Pomyślałam - należy wypróbować, raz kozie śmierć. Kwiaty mi nie straszne, cedr i wetyweria tym bardziej, pozytywne nastawienie do reszty może się opłaci ;) Na początku zamarłam z zachwytu, bo na plan pierwszy wysunął się jaśmin i kwiat pomarańczy podkręcone cierpką mandarynką, później pojawiła się brzoskwinia ... zaś po upływie krótkiego czasu wanilia oblepiająca wszystko duszną, cukrową słodkością, dosłowna i zawłaszczająca oddech. Moje powonienie, ba - całe jestestwo - zbuntowało się, krzyknęło z rozpaczy i Allure przestała dla mnie istnieć. Heroicznie walczyłam jednak ze sobą, żeby jej z siebie nie zmyć (ciężkie jest życie perfumoholika) ale zapach odchodził w waniliowej chmurze, tłumiącej na mojej skórze resztę nut.

Cieszę się, że przetestowałam, ale mieć jej nie chcę. Od Chanel wolę dużo starszą dziewiętnastkę.

Trwałość i projekcja naprawdę imponujące.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Objawienie mojego zycia
Zawsze zdawalo mi sie, ze w kategorii orientalno waniliowej nie ma juz nic co mogloby mnie zaskoczyc...
Jakze sie pomylilam!
Allure jest cudowna kobinacja platkow kwiatow, owocowych nut, aromatycznego drewna i wanilii.
Niewiele jest zapachow ktore wprawiaja mnie w stan ekstazy, Allure jest wlasnie takim zapachem.
Przez dluzszy czas wahalam sie czy go sprobowac, bo od Chanel ostatnio wieje straszna komercja.
Jesli kochasz sie w jasminie skapanym w nektarze z brzoskwin przyproszonym apetyczna wanilia, to Allure po prostu musi zagoscic w twojej perfumianej garderobie.
Trwalosc i moc rewelacyjna. Rano o 7:00 dwa psikniecia i nastepne dwa dopiero o 17:00 tak, zeby nacieszyc sie zapachem w drodze do domu po ciezkim dniu pracy.
Allure jest sprawca wielu komplementow.
Doskonaly w kazdym calu.
Kocham.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Allure eau de parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Allure eau de parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allure eau de parfum marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allure eau de parfum marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dune Christian Dior Dior Addict Chanel Allure Viktor&Rolf Flowerbomb Kenzo Kenzo Amour Giorgio Armani Armani Code for Women Chanel Coco Noir Christian Dior Dolce Vita Prada Prada Candy Chanel Allure Sensuelle Lancome Hypnose Chanel Coco Mademoiselle Estée Lauder Sensuous Hermes Elixir des Merveilles Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Hypnotic Poison Chanel Chance Eau de Toilette Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Cinema