Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Allure Sensuelle Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Allure Sensuelle Eau de Toilette Chanel dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 4 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

Allure Sensuelle Eau de Toilette Chanel dla kobiet Zdjęcia

Allure Sensuelle Eau de Toilette marki Chanel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Allure Sensuelle Eau de Toilette został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, róża, irys, suszone owoce i wetyweria; nutami bazy są ambra, paczula, wanilia, piżmo i labdanum.

Bergamotka Mandarynka Różowy pieprz

Jaśmin Róża Irys Suszone owoce Wetyweria

Ambra Paczula Wanilia Piżmo Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allure Sensuelle Eau de Toilette by Chanel.

Allure Sensuelle Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Allure Sensuelle Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Allure Sensuelle Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allure Sensuelle Eau de Toilette marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allure Sensuelle Eau de Toilette marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Sensuelle Estée Lauder Sensuous Noir Yves Saint Laurent Manifesto Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Chanel Allure eau de parfum Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Jean Paul Gaultier Classique Chanel Coco Eau de Toilette Tom Ford Noir de Noir Chanel Chanel No 5 L'Eau Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Hermes Eau Claire des Merveilles Chanel Cristalle Eau Verte Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain L'Heure Bleue Christian Dior Poison Tendre Lancome Tresor In Love Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Bvlgari Jasmin Noir