Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Allure Sensuelle Chanel dla kobiet

Allure Sensuelle Chanel dla kobiet

Mam: 38 Miałem: 48 Chcę: 31 Ukochany zapach: 2

Allure Sensuelle Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Sensuelle Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Sensuelle Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Sensuelle Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Sensuelle Chanel dla kobiet Zdjęcia

Allure Sensuelle marki Chanel to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Allure Sensuelle został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są paczula, mandarynka, brzoskwinia, bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są irys, jaśmin, róża turecka, róża bułgarska i suszone owoce; nutami bazy są labdanum, przyprawy, drzewo sandałowe, lawenda, wanilia, wetyweria, ambra i paczula.

Paczula Mandarynka Brzoskwinia Bergamotka Różowy pieprz

Irys Jaśmin Róża turecka Róża bułgarska Suszone owoce

Labdanum Przyprawy Drzewo sandałowe Lawenda Wanilia Wetyweria Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allure Sensuelle by Chanel.

Allure
La Yuqawam Femme

Allure Sensuelle Recenzje Perfum

Anmalea
Anmalea

W końcu odważyłam się użyć tych perfum będąc dzisiaj u mojej mamy, więc nieco zmieniam moją recenzję. Czaiłam się jak nie wiem, ale się odważyłam i już przynajmniej wiem na czym stoję ;)

Zacznijmy może od tego, że Allure Sensuelle to perfumy z kategorii "jak raz poczujesz to zapamiętasz do końca życia".
Ostry, mocny, ogoniasty, ekstramalnie kadzidlany dla mnie wręcz ekscentryczny. Jest w nich pewna doza słodyczy. Oczywiście nie landrynowo-bazarowej, lecz takiej orientalnej, z wyższej półki.

Allure Sensuelle są dla mnie jak dojrzała kobieta (w przeciwieństwie do rozmarudzonej i niezdecydowanej Coco Mademoiselle), odziana w piękną czarną, aczkolwiek prostą suknię, z lisim futrem okalającym jej szyję, burgundem na ustach... Niby wszystko proste i klasyczne, ale owa kobieta ma w sobie to COŚ. Jest świadoma siebie, swojej niesamowitej, magnetyzującej urody, seksapilu, ale jednocześnie daje do zrozumienia, że na jej czułość i uwagę trzeba sobie zasłużyć. Kobieta Allure Sensuelle-choć uwodzi każdego-nie każdy jest w stanie ją zrozumieć i dostrzec w niej uwodzicielskość, a nawet gdy chce i próbuje, niekoniecznie musi to się udać. Po prostu-nie jest ona przeznaczona dla każdego.
I tutaj wychodzi jedna wspólna cecha Allure Sensuelle i Coco Mademoiselle-kapryśność! (chociaż Coco jest bardziej układna i szybko idzie na ugodę :P)
Bo choć ja właśnie staram się zrozumieć jej dojrzałe piękno-ona zamiast otulić mnie swoim pieprzno-paczulowym szalem i pokazać jak być pewną siebie, zmysłową damą-robi się sroga i spowija mnie w bazarową ukurzoną i przesiąkniętą stęchlizną chustkę, na którą w dodatku ktoś przez przypadek (albo i nie) chlusnął porządną ilością whiskey z dolnej półki :/
Na mojej mamie za to Allure Sensuelle pachnie obłędnie. Zresztą, same perfumy kojarzą mi się również po części z moją mamą, bo są to jej ulubione perfumy i pachnie nimi praktycznie każdego dnia.

Podsumowując, niesamowicie trwały, porażająco wydajny, ekscytujący zapach, ale nie na mnie :(...
Może kiedyś, gdy sama będę dojrzalszą kobietą, odważę się ich użyć ponownie, i piękna Madame Allure Sensuelle będzie dla mnie łaskawsza i użyczy mi choć odrobinę swego piękna.

Klaudia_m_z
Klaudia_m_z

Dla przeciwniczek perfum chanel odradzam gdyz te zapachy (chanel) trzeba lubic, w przeciwnym razie wydaje sie byc zbyt intensywny a nawet duszacy. Jak dla mnie? Doskonaly, idealny :) moj ulubiony :)
Trwalosc zapachu swietna, kilkanascie godzin, nawet po praniu ciuchy pachna ta perfuma. Na poczatku bardzo intensywny z czasem dla mnie "lagodnieje" (co nie oznacza, ze traci na trwalosci). Raczej zapach na wieczor, jednakze ja moglabym go uzywac o kazdej porze dnia.
Chanel allure sensuelle uzywam gdy chce poczuc sie maksymalnie pewna siebie, zmyslowa :) Dodaje kokieterii. Rowniez przyciaga uwage plci meskiej...
Zapach na specjalne okazje...

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Czy aby napewno zmyslowe....????
Flaszke Allure Sensuelle 100ml EDP nabylam w ciemno, poniewaz zakochalam sie bez pamieci w Allure EDP. (nie mialam okazji sprobowac EDT poniewaz preferuje wody perfumowane)
Pomyslalam ze jesli Pan Polge zaserwowal nam kwintesencje ciepla i elegancji w Allure, to Allure Sesnuelle nie powinno mnie zawiesc.
W koncu miala to byc zmyslowa wersja Allure.
Tak sie nie stalo.
Allure Sensuelle jest pozbawione slodyczy, w przeciwienstwie do poprzednika Allure EDP.
Tutaj slodyczy jest zero.
Sensuelle jest pelne przypraw, ku mojemu zdziwieniu jest to zapach gorzkawy, ale wciaz doskonaly w kazdym calu.
Wedlug mojego nosa, nie jest on zmyslowy. Nie potrafie go polaczyc z elegancka bielizna albo przeswitujacym neglizem.
Dla mnie Sensuelle jest narzedziem pozwalajacym sie dobrze czuc w pracy. Idealnie pasuje do eleganckiego garnitutru, skorzanej damskiej dyplomatki i niezbyt wysokich szpilek. Sprawia ze czuje sie pewna siebie czy to na spotkaniu kierowniczym, czy przy powitaniu nowego szefa dzialu sprzedazy.
Sensuelle sprawia ze czuje sie pewnie , nie zmyslowo. Sensuelle jest esencja kobiety twardo stapajacej po ziemi, wiedzacej czego chce, oczekujacej rezultatow w pracy, powolnie i pewnie idacej na spotkanie lub prezentacje w miejscu pracy.
Jedno jest pewne - ja osobiscie nidgy nie uzylabym Sensuelle zeby kogokolwiek uwiesc lub zrobic na kims piorunujace wrazenie kobiety kipiacej seksem.
Sensuelle nie jest tym czego oczekiwalam, ale jest to zapach ktory okazal sie byc pozytywnym zaskoczeniem raczej niz rozczarowaniem.
Trwalosc i moc - jak wszystkich zapachow Chanel, wysmienita.
Butelka prosta.
A prostota nigdy nie wychodzi z mody.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Allure Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Allure Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allure Sensuelle marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allure Sensuelle marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Lancome Tresor Chanel Allure eau de parfum Christian Dior Poison Christian Dior Dune Bottega Veneta Bottega Veneta Calvin Klein Euphoria Cacharel Noa Givenchy Ange ou Demon Christian Dior Midnight Poison Yves Saint Laurent Elle Prada Infusion d'Iris Givenchy Organza Hermes Elixir des Merveilles Chanel Coco Noir Yves Saint Laurent Cinema Chanel Coco Eau de Parfum Laura Biagiotti Roma Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior Dolce Vita