Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Allure Pour Homme Chanel dla mężczyzn

Allure Pour Homme Chanel dla mężczyzn

Mam: 48 Miałem: 32 Chcę: 23 Ukochany zapach: 1

Allure Pour Homme Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Allure Pour Homme Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Allure Pour Homme Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Allure Pour Homme Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Allure Pour Homme Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Allure Pour Homme Chanel dla mężczyzn Zdjęcia

Allure Pour Homme marki Chanel to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Allure Pour Homme został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są imbir, lawenda, mandarynka, brzoskwinia, bergamotka i cytryna; nutami serca są gardenia, paczula, frezja, jaśmin, wetyweria, anyż, cedr, pieprz, róża i brazylijskie drzewo różane; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, piżmo, benzoes, kokos, mech dębowy i wanilia.

Imbir Lawenda Mandarynka Brzoskwinia Bergamotka Cytryna

Gardenia Paczula Frezja Jaśmin Wetyweria Anyż Cedr Pieprz Róża Brazylijskie drzewo różane

Skóra Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes Kokos Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allure Pour Homme by Chanel.

Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete
Rogue Man
Perry Ellis m

Allure Pour Homme Recenzje Perfum

Marcin__
Marcin__

Stary dobry Allure...

Wróciłem do niego po latach i stwierdzam, że jest to najlepszy zapach z całej serii. Owszem, pojawiały się potem kompozycje ocierające się o geniusz (Allure Homme Sport, Allure Homme Sport Cologne Sport czy Allure Homme Edition Blanche i jej późniejsza wersja EDP), ale klasykowi według mnie żaden z nich nie dorównuje.

To jest zapach na miarę Egoiste, a nawet Antaeusa.

Dla mnie jest bardzo orientalny, czuję przede wszystkim wanilię, tonkę i imbir, a także inne przyprawy (pieprz) oraz mnóstwo drzewa - głównie cedr i drewno sandałowe (kategoria woody-oriental), odrobinę brzoskwini, cytrusów zaś - wcale.

Trwałość na mojej skórze jest bardzo dobra i wynosi 10-14 h, projekcja zaś jest stosunkowo słaba, ale nie przeszkadza mi to.

Uwielbiam takie korzenne zapachy. Allure się nie starzeje. Na pewno przeszedł już reformulację, ale wciąż jest bardzo dobry. Oby Chanel zawsze miał go w swojej ofercie.

aegon
aegon

Z zapachem musimy się dobrze czuć. Musi współgrać z naszą osobowością, upodobaniami, uzależnieniami ;). Gdyby psikać się tylko po to, aby podobać się komuś, cała ta „zabawa” nie miała by najmniejszego sensu.
Jest jednak pewien aromat, który łączy dwa żywioły: moje wspaniałe samopoczucie z uwielbieniem otoczenia: Chanel Allure Pour Homme. To zapach być może oklepany, niemodny, ale dla mnie ponadczasowo przepiękny. Gdy pierwszy raz go poczułem, wiedziałem, że jesteśmy sobie przeznaczeni. On wyraża wszystkie moje pragnienia, potrzeby i oczekiwania (w sferze olfaktorycznej rzecz jasna). Jest jakby na moją miarę.
Gdy wąchamy nowe perfumy, muszą one zgadzać się z naszym wewnętrznym kodem. Muszą spełniać nasze wysublimowane kryteria i przemawiać do naszej podświadomości. Muszą kojarzyć się z miejscami, w których czuliśmy się pewnie i bezpiecznie. Muszą odzwierciedlać nasze dziecięce zachwyty nad nowo poznanymi zapachami świata. I żeby ktoś nam mówił jaki to piękny zapach, żeby fora pękały pod ciężarem zachwytów - to nie ma takiej siły, która by nas popchnęła do polubienia zapachu spoza ram naszego schematu.
Dla mnie wszystkie kryteria spełnia właśnie Allure. Jest pin-kodem dla mojego zmysłu powonienia i wszystkim tym czego oczekuję od męskiego pachnidła. Nie jest porywający, ale gdybym drugi raz się narodził, to moja skóra mogłaby pachnieć zestawem Allure (tak, już na zawsze ;)).

Powiem krótko: jest to zapach, który podoba się kobietom, kolegom i mnie osobiście. Idealny. Więc, czego chcieć więcej...?

maczkens
maczkens

osobiście ten zapach mnie nie porywa.. może po prostu nie pasują do mnie ale za chanelem jakoś nigdy nie przepadałem.. bardziej mdłe te perfumy mi się wydawały..

przemas
przemas

Niestety akrzem ma rację. Zapach obecnie produkowany różni się od produkowanego w pierwszych 10 latach produkcji -wielka szkoda. Zapach legenda.

krzysieksobor
krzysieksobor

przepiekny zapach...kwiecien-maj-słoneczko przepiekne wspomnienia, przepiekny zapach!! ma coś magicznego uwodzicielskiego w sobie. Pachnie długo ale nie nachalnie! kobiety same zwracają na niego uwagę...:) mężczyzna ubrany w Chanel Allure pour Homme, staje się radosny, pewny siebie i uśmiechnięty:) Jego optymizm zaraża innych...takie mam z nim właśnie skojarzenia..jeden z najpiękniejszych zapachów...i jedne z NAJPIĘKNIEJSZYCH wpspomnien z nim związane...:) Pełna wiosna na skórze jak i w sercu. Polecam

akrzem
akrzem

To był przepiękny męski aromat, który utrzymywał sie na skórze przez cały dzien, a woda, czy gorące słonce uwalniało ukryta przy skórze jego głębie. Ale coś się stało złego z tym produktem Chanel. Czuć tylko duszną chemię pospolitych perfum. Aby nie mieć wątpliwości kupiłem Allure Homme w 3 miejscach swiata. To ten sam chemiczny zapach. A szkoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Allure Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Allure Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allure Pour Homme marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allure Pour Homme marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Yves Saint Laurent M7 Chanel Egoiste Burberry London for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Gucci Gucci pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Sport Chanel Egoiste Platinum Laura Biagiotti Roma per Uomo Thierry Mugler A*Men Pure Malt