Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Allure Homme Sport Chanel dla mężczyzn

Mam: 66 Miałem: 45 Chcę: 35 Ukochany zapach: 3

morski
aldehydowy
Allure Homme Sport Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Allure Homme Sport Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Allure Homme Sport Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Allure Homme Sport Chanel dla mężczyzn Zdjęcia

Allure Homme Sport marki Chanel to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Allure Homme Sport został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są aldehydy, pomarańcza, czerwona mandarynka i nuty morskie; nutami serca są pieprz, neroli i cedr; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, wanilia, wetyweria, białe piżmo i Żywica elemi.

Aldehydy Pomarańcza Czerwona mandarynka Nuty morskie

Pieprz Neroli Cedr

Fasolka tonka Ambra Wanilia Wetyweria Białe piżmo Żywica elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allure Homme Sport by Chanel.

Versace Pour Homme
Allure Homme Sport Eau Extreme
Let's Fly
Flamboyant Prive
Blue Wind

Allure Homme Sport Recenzje Perfum

aegon
aegon

Ale się pomyliłem! Prawie tak mocno, jak pewnego październikowego dnia, w pewnym kościele, przed pewnym niby-kapłanem (niby, bo po paru miesiącach wystąpił ze "stanu", wybierając życie pełne i prawdziwe)...
A odkryłem to dopiero dzięki frontowi znad Czarnego Lądu i roznegliżowanym mężczyznom. Choć kocham naturalny zapach kobiety, to w pachnidłach gustuję głównie męskich, więc chcąc - nie chcąc wodzę nosem za facetami (jakkolwiek to brzmi). I właśnie, w ostatnich kilku tygodniach, dzięki gorącemu latu i wakacyjnemu luzowi w dobieraniu garderoby – zrozumiałem, że ten "sportowiec" ma coś z samca alfa: pewność siebie, czarujący uśmiech, luz, poczucie humoru i zadbany wygląd, czyli cechy prawdziwego faceta... A spotkałem go snującego się, jako alter-ego kilku dziwnie niepewnych gości, w zupełnie niezależnych sytuacjach. I w każdej z tych sytuacji wywarł na mnie kolosalne wrażenie! To nie mógł być przypadek, tak nie działa samiec gamma!
Choć do tamtej pory nie lubiłem się z nim - chyba ze względu na coś, co w nim było, a co odrzucało mnie, jak na dźwięk "żono moja, serce moje" - to i tak od razu go rozpoznałem! I go grzecznie przeprosiłem, zapraszając do swego zapachowego "haremu". I wiecie co, spośród 10 kobiet, z którymi mam na co dzień do czynienia, tylko 3 nie wykazały żadnego zainteresowania tym "słodkim draniem". Resztę ZAINTRYGOWAŁ, gdyż zostały pobudzone ich emocje – a to coś bardzo ważnego! (nieprawdaż...?)

Tak więc, muszę z nim pozostać, gdyż podobne osobowości się przyciągają, uzupełniają i zdobywają serca czekające na Pirata i Księcia w jednej osobie...:)
Rozważne i Romantyczne, właśnie odnalazłyście! Tylko proszę nie zakochajcie się od razu...My chcemy tylko przyjemnie spędzić czas, dając rozkosz i bezpieczeństwo spragnionym, samotnym i bezbronnym kochankom...

Kokos ;)
Kokos ;)

Po co mieszać te morskie klimaty i świeże nuty z aldehydami?

Zapach wyszedł dziwny i raczej nie do noszenia.
Jednak ktoś go kupuję pewnie skoro się tak dobrze sprzedaje.

Johnny Tetris
Johnny Tetris

Nie lubię pisać negatywnych czy nawet mało przychylnych recenzji. No ale czasem tak trzeba. W trosce o młodzież, jak i starających się o świadczenie przedemerytalne użytkowników portalu Fragrantica, biorę czasem na siebie ten krzyż.
Zapach Allure Homme Sport marki Chanel jest zwyczajnie przereklamowany. Jak od Waldemara Fornalika obejmującego piłkarską kadrę w lipcu Anno Domini 2012, oczekujemy wielkiego WOW a w rezultacie kupujemy i to za cenę - która dewastuje portfel jak tsunami wybrzeże Japonii - coś tak żenująco nudnego i przeciętnego, że w zasadzie w tym miejscu można by zakończyć dalszą opowieść o tych perfumach.
Przeciętna, bardzo przeciętna projekcja. Walory tego pachnidła spokojnie można porównać do kąpieli w mydle Luksja.
Emocje będą podobne…
Owocowa zagwozdka w której mimo szczerych chęci, mój nos nie rejestruje tej osławionej pomarańczy, tylko coś, co przypomina najwyżej zapach nektaru z Biedronki.
Trwałość zbliżona do perfum marki Avon...
Na mojej skórze, perfum działał przez 6h po tradycyjnej dla mnie aplikacji na którą składają się 4 psiknięcia ( WTF ).
Dodajmy do tego jeszcze flakonik wyglądający jak opakowanie szamponu przeciwłupieżowego. I jakby tego było mało, ponad tym wszystkim nuta, którą określam jako: naznaczoną do bólu ambrą i aldehydami mydlinę, która ma stanowić projekt Channel... myśli samoczynnie powracają do wanny na brzegu której lśni Luksja.
Dobra, nie mam sumienia dalej pastwić się nad tym produktem.

Oczywiście, są tacy którym ta woda będzie się podobała. Niektórzy na siłę, będą sami siebie zapewniali, że generalnie to jest fajnie i spoko. Szybciutko wyrzucą paragon fiskalny i postawią sobie Allure na swojej kolekcjonerskiej półeczce, podświetlonej ledami. Od drogich perfum ja osobiście oczekuję czegoś więcej. Niestety nie doświadczyłem głębokiej drzewnej poezji. Nie urzekła mnie historia opowiedziana przez cytrusy. Nie uwiodła muzyka morskiej świeżości. Sorry, ale każdy kto chce uchodzić za znawce perfum, po prostu musi widzieć różnicę między tym, za co warto płacić, a tym za co z pewnością nie warto.

Rekomendacja? Nie. Zapach jest bez wątpienia elegancki i uniwersalny i tym się broni, ale jak na mój gust to zdecydowanie za mało. Dlatego każdemu, powtarzam KAŻDEMU sugeruję przespać się z myślą o zakupie tego pachnidła a potem jeszcze ze dwa razy zastanowić. Istnieją lepsze i wcale nie droższe propozycje. W samej rodzinie Channel zresztą, też są zapachy zasługujące na większą uwagę.

wrslucky
wrslucky

Bardzo spodobał mi się zapach versace pour homme, a że dużo osób porównuje te zapachy to postanowiłem sprawdzić to osobiście. Teraz jestem posiadaczem setki ahs. Zapachy w sumie może się nawzajem przypominają, ale są jednak do odróżnienia. Nie wiem,czy to wspomnienia, czy sentyment, bo pierwsze czułem versace i bardziej mi przypadły do gustu, a tym bardziej cenowo. Ahs jest chyba jednak trochę bardziej cytrusowy jak na mój nos, ale doświadczenie mam niestety niewielkie ;) U mnie trwałość przeciętna, ale to już chyba przypadłość mojej skóry i muszę się z tym pogodzić ;)

Edit:
Testowane na drugi dzień w pomieszczeniu zamkniętym, bez wychodzenia z mieszkania pachną już prawie 7 godzin i to chyba nie koniec. Możliwe, że zbyt szybko oceniłem trwałość jako przeciętną.

gurlen87
gurlen87

Podstawowe Allure stoi elegancką, powiedzmy tonką:). Tutaj dodano zielono-aldehydowo-morskiej otoczki, która nadaje z lekka sportowy ton. Pełna zgoda, że nie ma w tym nic odkrywczego, lecz w kategorii przyjemności odbioru "Sport" bryluje:). W sumie niewiele jest perfum, które w sposób harmonijny łączą wiele nut-emmmm Bvlgari PH, Hanae Mori, Hermes Terre...nic więcej nie przychodzi mi do głowy jeśli chodzi o zapachy faktycznie multiskładnikowe. Sport ładnie miksuje nuty i cieszy otoczenie umiarkowaną projekcją :) a to już sporo...:)

pantelejmon
pantelejmon

Największy mój zapachowy zawód. Nie wiem czego się spodziewałem po AHS, ale zapach mnie nie porwał, szybko spowszedniał, a na dodatek kosztował sporo. Świeżak, ale nic wyróżniającego.

Roq
Roq

W wyścigu o tytuł "Najlepszego Allura" zdystansował swoją rodzinę. Pytanie - dlaczego?
Tatuś, klasyczny Allure chyba już spierniczał, a młodszy brat, wersja Edition Blanche choruje na popularną od niedawna przypadłość, czyli problematyczną trwałość.
Powiem szczerze, że posiadam od ponad roku setę AHS i raczej rzadko go używam. Jakoś nie pokochałem go. Nie okazał się żadną rewolucją.
Widocznie to mistrz cichych rewolucji, bo jak wspomniałem, choć rzadko go "wdziewam", to jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie był mocno komplementowany, głównie przez kobiety.
Coś w tym cholerstwie jest, że im się to podoba, tylko pojęcia nie mam co. Kiedy się dowiem, zgarnę wszystkie laski świata i twoją żonę też :)
Nie, nie żałuję, że go mam, bo to przyjemny i trwały zapach. Do tego uniwersalny, bo można go używać wszędzie, zawsze i o każdej porze.
Jest elegancki to fakt, ale prędzej wyrosną mi ogromne piersi, niż dowiem się, w czym tkwi jego fenomen.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Allure Homme Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Allure Homme Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allure Homme Sport marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allure Homme Sport marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Carolina Herrera 212 Men Christian Dior Dior Homme Intense Hermes Terre d'Hermes Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Chanel Bleu de Chanel Kenzo Kenzo pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Christian Dior Dior Homme Hugo Boss Boss Bottled Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Dolce&Gabbana The One for Men Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Giorgio Armani Armani Code Chanel Allure Homme Edition Blanche