Marki » C » orientalne « Grupy

Allure Homme Edition Blanche Chanel dla mężczyzn

Allure Homme Edition Blanche Chanel dla mężczyzn

Mam: 35 Miałem: 16 Chcę: 22 Ukochany zapach: 1

Allure Homme Edition Blanche Chanel dla mężczyzn Zdjęcia Allure Homme Edition Blanche Chanel dla mężczyzn Zdjęcia

Allure Homme Edition Blanche marki Chanel to orientalne perfumy dla mężczyzn. Allure Homme Edition Blanche został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, tahitiańska wetyweria, piżmo, kalabryjska bergamotka, cedr, madagaskarska wanilia, sycylijska cytryna i różowy pieprz.

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Tahitiańska wetyweria Piżmo Kalabryjska bergamotka Cedr Madagaskarska wanilia Sycylijska cytryna Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allure Homme Edition Blanche by Chanel.

Allure Homme Edition Blanche Recenzje Perfum

adaszek
adaszek

Najlepszy z sekcji męskiej Allure. Słowem klucz, które ciśnie mi się na usta i przez to na klawiaturę będzie zbalansowany. To rozproporcjowanie składników jest idealne. Dobrane są tak dobrze jak szyna relaksacyjna robiona indywidualnie na zęby pacjenta. Tym do mnie przemówił! chociaż języka mu brak ;) za to ma szynę, białą :] Testowałem go jako ostatniego, bo ta cytryna w składzie skutecznie mnie odpędzała. Nie przepadam za nią i przeważnie co najwyżej dziękuję jej czękając by sobie czym prędzej poszła. Ta, w Edition Blanche - wprowadziła mnie w postawę ambiwalentną. Cytryna, którą ani specjalnie nie polubiłem, ani też mnie nie uraziła. Mi ona pachnie jak sok cytrynowy, w koncentracie. Taki sprzedawany w marketach, w malutkich, oczowalących żółtych buteleczkach. Akceptowalna, ale chyba nie przypadkowo. Myślę, że dobrą robote wykonuje tutaj delikatna bergamota, która jest tylko wpleciona w cytrynę. Jak kokarda we włosy :) Nawadnia tą cytrynowość, pozbawia fałszywych tonów, uspokaja jej zęby.. znaczy zapędy ;) W tym momencie, gdy te dwa składniki się ujawniły jak osoba publiczna w mediach ze swoją orientacją, nie czuję się jakoś ultra świeżo. I dobrze. Bardziej jakbym był zwilżony drobnymi kroplami przez pistolet zraszający. Dopiero to co się dzieje dalej, jest jak dobry deser dla mnie. Drzewo sandałowe i białe piżmo, wanilii wydaje się ciut mniej. Kremowo, elegancko, spójnie bo gładko i na biało. Jak szyna :D ale nie tylko, jak biała koszula z bawełny oxford, jak porysowane białą kredą przez dzieci place zabaw oraz chodniki osiedlowe czy wreszcie jak pies rasy Samoyed. Widzę też tutaj nieduże, ale jednak odniesienie do Allura podstawowego. Trochę też stylizację na kształt akordu barbershop tj. pianki do golenia. Wyciśniętej na pędzelek, jeszcze nie rozprowadzonej po twarzy. Dalej, w sposób bardzo składny przechodzi to w drzewność, suchą i pikantną. To te wióry z cedru opadnięte po heblowaniu. Albo po niedawnym goleniu :) I tak gaśnie ten naprawdę fajny i wdzięczny zapach. Zajmuje mu to tak w widełkach, 6-8h w zależności od pogody. Im cieplej, tym bliżej mu do 8. Ostatnie 3h to właściwie jest intymno-cieleśnie, ale te pierwsze 2h pachnie przyzwoicie, na długość ramion. Nie jest to ciężki zapach i w razie potrzeby sprayować można bez liczenia psiknięć.

gurlen87
gurlen87

Z matematycznego punktu widzenia na 3 cytryny przypada 1 laska wanilli. Lubię Blanche za płynne połączenie limonkowej cierpkości i delikatnej słodyczy. Doskonała opcja dla poszukujących "świeżaka" na imprezy. Około 3, 4 godziny zaczyna wyłazić z niego smaczny torcik, to swego rodzaju fresh gourmand z przyjemną projekcją i nienaganną trwałością. Polecam.

Prorok
Prorok

Cóż będę owijał w bawełnę - mój number one na upały . Jak dla mnie - zdecydowanie najlepszy cytrus na rynku. Soczysty i nowoczesny . Ma taką charakterystyczna " kremową " nutę przez cały czas trwania . Bardzo dobra trwałosc - ok. 8 godzin , bardzo dobra projekcja . Bardzo obfity spray. Jedna chmura Chanela to ilościowo mniej więcej tyle co trzy albo cztery chmury gucci pour homme II . No i zbiera masę kompelmentów od kobiet. Zapach ma bardzo pozytywnego vibe,a , wprawia w pogodny nastrój - zawsze gdy go na sobie wyczuwam świeżo po pryśniećiu micha mi sie rozjarza z błogością Czego chcieć wiecej ? Worth every penny jak mawiaja Angole Zresztą wszystkie trzy edycje Allure dla meżczyzn uważam za kapitalne . Jak dla mnie w swojej cytusowej kategorii zapach na 6

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Allure Homme Edition Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Allure Homme Edition Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allure Homme Edition Blanche marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allure Homme Edition Blanche marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent L'Homme Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Allure Homme Sport Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Chanel Egoiste Platinum Burberry London for Men Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Chanel Allure Pour Homme Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Yves Saint Laurent M7 Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Dolce&Gabbana D&G