Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete Chanel dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 2

aldehydowy
Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete Chanel dla mężczyzn Zdjęcia

Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete marki Chanel to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, mandarynka i aldehydy; nutami serca są wetyweria i cedr virginia; nutami bazy są francuskie labdanum, fasolka tonka i różowy pieprz.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka Aldehydy

Wetyweria Cedr Virginia

Francuskie labdanum Fasolka tonka Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete by Chanel.

Allure Pour Homme

Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Serge Lutens Cedre Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Gucci Envy for Men Chanel Bois des Iles Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Sonoma Scent Studio Sienna Musk Nicole Miller Nicole Miller for Men Molinard Nirmala FUBU Plush Fragonard Eau de Hongrie Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham