Marki » C » kwiatowe « Grupy

Allure Chanel dla kobiet

Allure Chanel dla kobiet

Mam: 40 Miałem: 57 Chcę: 28 Ukochany zapach: 3

Allure Chanel dla kobiet Filmy
Allure Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Chanel dla kobiet Zdjęcia Allure Chanel dla kobiet Zdjęcia

Allure marki Chanel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Allure został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Polge. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, mandarynka, brzoskwinia i marakuja; nutami serca są jaśmin, lilia wodna, wiciokrzew, frezja, magnolia, róża majowa, piwonia i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, wanilia, paczula i ambra.

Cytryna Bergamotka Mandarynka Brzoskwinia Marakuja

Jaśmin Lilia wodna Wiciokrzew Frezja Magnolia Róża majowa Piwonia Kwiat pomarańczy

Drzewo sandałowe Wetyweria Wanilia Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Allure by Chanel.

Allure Sensuelle
Gai Mattiolo
Purple Fantasy
More by Demi
Musk by Yanbal

Allure Recenzje Perfum

pachniewitch
pachniewitch

Lubie zapachy nietypowe, oryginalne, gorzkie, paczulowe,
..ale Allure w swojej doskonalosci nie pozostawia mi wyboru.
Odkad go poznałam, teksnie by otaczać się jego optymistyczna , pelna ciepla i "powietrza" wonia.
To chyba wetiweria... pozostaje najdłużej...otulając ...
Niebywale trwaly , podobnie jak HYpnotic Poison czy Organza Givenchy .

To klasa sama w sobie , nawet najwieksza indywidualiskta zapachowa nie pogardzi pięknem Allure ...
Idac ulica w listopadowa pluche , w niewielkim miescie polskim ,pelnym zrujnowanych starych fabryk i smutnych ludzi, czuje się paryska elegantka.

Hm...kocham perfumy.
Moge chodzic w tanich butach , ale perfumy musze mieć dobre .

Chyba nie jestem jedyna :))
Zdecydowanie polecam .

Nan
Nan

Kiedy po raz pierwszy przed laty powąchałam Allure ugięły się pode mną nogi. Nie w przenośni, a dosłownie. Był aż gęsty od składników, tworzących jedyną w swoim rodzaju i niepodobną do niczego innego, cudowną, słodką woń. Gdyby zapach mógł przyjąć widzialną postać, byłby złoty, gęsty jak budyń, o gładkiej jak atłas powierzchni. Bogactwo składników, z których każdy daje coś od siebie, a spaja najpiękniejsza wanilia (zupełnie niespożywcza), jaką do tej pory spotkałam w perfumach (obecnie konkurencję dla niej może stanowić chyba tylko ta z J’Adore L’Or). Nie wiedziałam nawet, że może być taka, bo nigdy nie byłam wielką fanką wanilii, unikałam wręcz tego składnika, szczególnie, gdy zanadto wynosił się ponad resztę.

Oszalałam na punkcie tych perfum do tego stopnia, że zużyłam kilka butelek, co zdarza mi się niesłychanie rzadko. Używałam ich na dzień i na wieczór, do eleganckiego stroju i do jeansów, w tygodniu i od święta, we wszystkie pory roku z wyjątkiem lata. Wciąż i wciąż odkrywałam w nich coś nowego.

Aż pewnego dnia nastąpił przesyt, zupełnie jakby ktoś wyciągnął wtyczkę z kontaktu. Zaczęły mnie męczyć. Od tamtej pory nie wróciłam do nich na dłużej. Wciąż mam w szufladzie niewielką ilość na dnie ostatniego flakonika Allure i czasem sobie je przypominam. Czar gdzieś prysł, ale wciąż doskonale rozumiem, co spowodowało, że na początku znajomości zakręciło mi się w głowie ze szczęścia.

Na koniec refleksja natury ogólnej: tego rodzaju perfumiarskie olśnienia zdarzają mi się coraz rzadziej. Bardzo tego żałuję, bo były porównywalne do przeżyć jakie niesie ze sobą kontakt z naprawdę wielką sztuką.

roxiproxi123
roxiproxi123

Jako nastolatka używałam podróbek allure kompletnie nie zdając sobie sprawy z tego ze to oryginalnie był zapach chanel i w nie spodziewanym monecie wycofali moja podróbkę :( szukałam przez kilka dobrych lat ... i w końcu znalazłam ,oczywiście oryginał jest 100 % piękniejszy niż jakieś tam podroby... :D pachną tak samo pięknie i zmysłowo jak kiedyś ,nie mogę się oderwać od flakonu żeby nie przestać czuć tego wspaniałego zapachu . kocham....

kadanka
kadanka

Strasznie fajne. Jesli dla kogos Allure EDP jest za slodkie/ciezkie/waniliowe, to EDT moze okazac sie strzalem w dziesiatke bo zawiera wszystko co dobre z edp, ale w lzejszej, bardziej dziennej, świeżej wersji. Frezja i lilia wodna dodaja cudownej wrecz swieżosci, ale na szczescie nie ma zadnych nut ozonowych, mimo tej lilii. czuje tez cos ostro-kwiatowego (jasmin?), troche swidrujacego w nosie. Nie ma w sobie tej pudrowej , slodkiej ulepnosci , ktora moim zdaniem ma EDP. naprawde fantastyczny zapach i obecnie mało popularny - nie grozi nam pachnienie jak co druga osoba na ulicy. Jest kobieco, slodko, elegancko, ale też lekko i świeżo - bardzo udany to miks.

Izabela
Izabela

Klasyk.
Trochę mi wstyd, bo przegapiłam je w pierwotnej wersji, bez „poprawek.” Nie wiem, jak to się stało, może kiedyś były dla mnie zbyt klasyczne?
Odkryłam je w zeszłym roku, we wspaniałych okolicznościach przyrody ;) Od razu się zakochałam.
„to allure” – znaczy wabić, przyciągać. Nazwa trafiona w 100%.
W otwarciu kwiatowy trzon zapachu (lilia wodna, frezja i magnolia) zachwyca soczystością mandarynkowego soku.
Natomiast w bazie kwiatowe akordy otrzymują wsparcie w postaci wanilii i drzewa sandałowego.
Mogłabym powiedzieć o nich, że są „powściągliwe,” przez co są szalenie eleganckie.
Niby nic specjalnego, ot niewyszukane składniki, ale jak smakowicie podane. Mają w sobie ducha madame Chanel, mają Jej styl - dyskretnej elegancji.

Testowałam EDT.

amanda
amanda

Już nie raz przekonałam się na własnej skórze,że wszelakie Mademoisele,Chance jak i te nie są dla mnie.
Wolę starsze i klasyczne z emocjami.
Niech są i po piątej przeróbce,ale te nigdy nie dorównają nawet tym przerabianym klasykom.
Wiem,każdy szuka czego innego w perfumach,toteż ja patrzę na nie ze swojej strony i to jest moja opinia.
Wiem jedno,tego typu Chanellowskie perfumy nie znajdą miejsca na mojej skórze.Nie moja bajka.

Zakupowe okazje

CHANEL ALLURE HOMME Eau de Toilette 3.4 oz Eau de Toilette
100.00 USD
CHANEL ALLURE Eau de Toilette 3.4 oz Eau de Toilette Spray
CHANEL ALLURE Eau de Toilette 3.4 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Chanel Allure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Chanel Allure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Allure marki Chanel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Allure marki Chanel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure eau de parfum Christian Dior Dune Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Poison Guerlain Shalimar Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Angel Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Givenchy Organza Fendi Fendi Theorema Thierry Mugler Alien Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Kenzo Le Monde Est Beau Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Bottega Veneta Bottega Veneta Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Chanel Chance Eau Fraiche