Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cesare Paciotti For Her Cesare Paciotti dla kobiet

tuberozowy
skórzany
Cesare Paciotti For Her Cesare Paciotti dla kobiet Filmy
Cesare Paciotti For Her Cesare Paciotti dla kobiet Zdjęcia Cesare Paciotti For Her Cesare Paciotti dla kobiet Zdjęcia

Cesare Paciotti For Her marki Cesare Paciotti to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cesare Paciotti For Her został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi i przyprawy; nutami serca są jaśmin, tuberoza i konwalia; nutami bazy są wanilia, heliotrop i skóra.

Bergamotka Cytryna Amalfi Przyprawy

Jaśmin Tuberoza Konwalia

Wanilia Heliotrop Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cesare Paciotti For Her by Cesare Paciotti.

Cesare Paciotti For Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cesare Paciotti Cesare Paciotti For Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cesare Paciotti For Her marki Cesare Paciotti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cesare Paciotti For Her marki Cesare Paciotti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Dana Tabu Slava Zaitsev Maroussia Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Nez a Nez Bal Musque Divine L`etre Aime Femme The Party The Garden Party Frangipane Ulric de Varens Mini Varens 08 Pierre Wulff Gilda Frederic Malle Portrait of a Lady Floris Amaryllis Toni Gard Toni Gard Woman