Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Nino Cerruti Pour Femme Cerruti dla kobiet

Nino Cerruti Pour Femme Cerruti dla kobiet

tuberozowy
miodowy

Nino Cerruti Pour Femme marki Cerruti to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nino Cerruti Pour Femme został wydany w 1987 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są kolendra, bergamotka i Śliwka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, róża i biały miód; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia i wanilia.

Kolendra Bergamotka Śliwka

Goździk (roślina) Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Róża Biały miód

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nino Cerruti Pour Femme by Cerruti.

Nino Cerruti Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cerruti Nino Cerruti Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cerruti Nino Cerruti Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nino Cerruti Pour Femme marki Cerruti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nino Cerruti Pour Femme marki Cerruti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Love Hurts Balenciaga Talisman Giorgio Armani Armani Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns La Prairie Life Threads Platinum Bruno Acampora Prima T Miller Harris Terre d'Iris Avon Emprise Taylor of London Delicate Freesia Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong